Лист №194 від 04.11.15 ПАТ "Укртелеком" щодо пропозицій змін до проекту «Тимчасових умов врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться у кабельній каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» на території м.Києва

04.11.2015
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

Директору ПАТ «Укртелеком»

Курмазу Ю.П.

 

 

 

 

 

 

 

Вих. №194

від 04 листопада 2015 р.

 

Пропозиції змін до проекту «Тимчасових умов врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться у кабельній каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» на території м. Києва без дотримання вимог законодавства»

 

Шановний Юрію Павловичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Фахівцями ІНАУ був уважно проаналізований проект «Тимчасових умов врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться у кабельній каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» на території м. Києва без дотримання вимог законодавства». Ми дякуємо за зусилля представників ПАТ «Укртелеком» щодо налагодження прозорих, рівноправних та взаємовигідних відносин на законній договірній основі у сфері використання ККЕ ПАТ «Укртелеком» між суб’єктами господарювання у галузі телекомунікацій та ПАТ «Укртелеком» і просимо врахувати зауваження ІНАУ до цього проекту, включно з коректуванням назви документу (див. додаток).

Також просимо надати для ознайомлення документ, який регламентує порядок демонтажу кабелю ВОЛЗ в ККЕ ПАТ «Укртелеком». Представники ІНАУ зі свого боку готові долучитися до вдосконалення цього документу.

 Додаток: Порівняльна таблиця пропозицій ІНАУ щодо проекту Тимчасових умов врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться у кабельній каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» на території м. Києва без дотримання вимог законодавства, на 6 арк.

 

З повагою,

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                        О.Федієнко      

 

Прикріплені файли: