Лист № 77 від 18.03.2019 КМДА щодо виконання Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж»

Вихідні реквізити
Вих. № 77 від 19.03.2019
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
КМДА, Київська міська державна адміністрація

Заступнику голови Київської міської державної адміністрації
ДАВТЯНУ Д.О.
вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044

Вих. № 77

від 18 березня 2019 року

 

Щодо виконання Закону України

«Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики

з метою розвитку телекомунікаційних мереж»

 

Шановний Дмитре Олександровичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), до складу якої входить понад 200 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

На виконання Вашого доручення 05.03.2019 р. у Київській міській державній адміністрації відбулась нарада з питань забезпечення доступу операторів та провайдерів телекомунікацій, уповноважених ними осіб до інфраструктури об’єктів транспорту, кабельної каналізації електрозв’язку у місті Києві, з метою реалізації вимог Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», в якій взяли участь представники ІнАУ: Голова Правління ІнАУ О.Федієнко і Голова Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій А.Пятніков. Дана тематика обговорювалась також в ході наради в КМДА 15.03.2019 р.

Учасникам наради було запропоновано надати пропозиції з врегулювання ситуації щодо виконання органами місцевого самоврядування у м. Києві Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» та планувалось створити робочу групу.

Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції ІнАУ з цього питання уже були надані до КМДА (копія листа № 40 від 01.03.2019 Голові Київської міської ради щодо виконання Закону про доступ – у додатку). Просимо взяти до уваги пропозиції, надані цим листом.

Також звертаємо Вашу увагу, що станом на 15.03.2019 р не сформована робоча група з врегулювання ситуації щодо виконання органами місцевого самоврядування у м. Києві Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» та врегулювання питань, які виникають у процесі застосування цього Закону та не затверджено її склад.

Просимо Вас, в разі формування такої робочої групи, включити до її складу представників Інтернет Асоціації України:

Голову Правління Інтернет Асоціації України Федієнка Олександра Павловича;

Голову Комітету Інтернет Асоціації України з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій Пятнікова Анатолія Вікторовича;

Юриста Інтернет Асоціації України Дудник Світлану Петрівну.

У подальшому просимо запрошувати зазначених представників ІнАУ до участі у засіданнях з обговорення питань забезпечення доступу операторів та провайдерів телекомунікацій, уповноважених ними осіб до інфраструктури об’єктів транспорту, кабельної каналізації електрозв’язку у місті Києві та, за необхідності, підготовки проектів відповідних рішень з цих питань.

 

Додаток: копія листа № 40 від 01.03.2019 Голові Київської міської ради щодо виконання Закону про доступ.

 

З повагою

Голова Правління  Інтернет Асоціації України                                               О.Федієнко