Лист № 50 від 22.05.2023 Нацраді щодо пропозицій до проекту Методики обліку кількості користувачів медіа-сервісів провайдерів аудіовізуальних сервісів та порядку подання цієї інформації Національній раді

Вихідні реквізити
Вих. № 50 від 22.05.2023
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

 

Голові Національної ради України з питань

телебачення і радіомовлення

ГЕРАСИМ'ЮК О.В.

Вих. № 50

від 22.05.2023

 

Щодо пропозицій до проекту Методики обліку кількості

користувачів медіа-сервісів провайдерів аудіовізуальних

сервісів та порядку подання цієї інформації Національній

раді України з питань телебачення і радіомовлення

 

Шановна Ольго Володимирівно!

            Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення (далі – Національна рада) 21.04.2023 на офіційній сторінці в мережі Інтернет за адресою: https://nrada.gov.ua/ у розділі «Діяльність», підрозділ «Проєкти для громадського обговорення», опубліковано проект Методики обліку кількості користувачів медіа-сервісів провайдерів аудіовізуальних сервісів та порядку подання цієї інформації Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (далі – проект Порядку).

            Враховуючи зазначене, надаємо пропозиції до проекту Порядку.

            1. У пункті 1 розділу II. Методика обліку кількості користувачів медіа-сервісів провайдерів аудіовізуальних сервісів проекту Порядку слова «Основні статистичні» виключити, як такі, що не відповідають та не застосовуються у законах України «Про медіа» та «Про офіційну статистику».

            2. Пункт 1 розділу 3 IІI. Процедура надання провайдерами аудіовізуальних сервісів звітності та інформації проекту Порядку пропонуємо доповнити наступним реченням:

            «Якщо останній день строку подання звітної інформації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається день, що настає за вихідним або святковим днем.».

            3. Пункт 3 розділу 3 IІI. Процедура надання провайдерами аудіовізуальних сервісів звітності та інформації проекту Порядку пропонуємо доповнити словами: «у строки, встановлені у пункті 1 цього розділу».

                        Необхідно уточнити строки подання повідомлення, якщо не здійснюється діяльність у сфері медіа.

            Про результати розгляду цього листа, з урахуванням частини дванадцятої статті 87 Закону України «Про медіа», просимо повідомити письмово.

 

З повагою

Голова Правління ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНИ                                   Олександр САВЧУК