Лист № 42 від 21.03.2018 Голові НКРЗІ щодо захисту суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України у Донецькій області

Вихідні реквізити
Вих. № 42 від 21.03.2018
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
НКРЗІ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання

у сфері зв’язку та інформатизації

ЖИВОТОВСЬКОМУ О.М.

______________________

вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001

 

 

Вих. № 42

від 21 березня 2018 р.

 

Щодо захисту суб’єктів господарювання, які

мають ліцензії на користування

радіочастотним ресурсом України у Донецькій області

 

Шановний Олександре Миколайовичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 190 підприємств сфери ІКТ, значна кількість яких здійснює діяльність з використанням ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

Відповідно до Статуту ІнАУ, одним із напрямків діяльності Асоціації є представництво та захист учасників в органах центральної та місцевої влади, інших державних та недержавних установах та організаціях з питань розвитку Інтернету, послуг в мережі Інтернет та ІКТ.

До ІнАУ звернулось ПрАТ «ДОРІС» (м. Маріуполь), яке є членом Асоціації, з проханням, в межах статутних повноважень, сприяти врегулюванню ситуації, яка виникла у ряді населених пунктів Донецької області (лист ПрАТ «ДОРІС» додається).

За даними оператора, у перелічених населених пунктах працюють оператори без ліцензій або дозволів на використання радіочастотного ресурсу, що шкодить інтересам держави, користувачів та ліцензіатів.

ПрАТ «ДОРІС», маючи відповідні дозвільні документи на користування радіочастотним ресурсом України, здійснюючи відповідно до законодавства України оплату робіт, пов'язаних з радіочастотним моніторингом на підставі договору з УДЦР, звертався до УДЦР з даним питанням, але через відсутність відповідних повноважень УДЦР, результату ці звернення не дали.

Просимо, відповідно до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, з метою захисту суб’єктів господарювання, які здійснюють легальну діяльність з використанням ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України, здійснити відповідні заходи щодо додержання законодавства про радіочастотний ресурс України та запобігання правопорушенням при користуванні радіочастотним ресурсом України. 

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                               О. Федієнко