Лист № 289 від 07.11.2011 р. Голові НКРЗ п. Яцуку П.П. щодо надання зауважень і пропозицій до "Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального використання"

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії

з питань регулювання зв’язку України
Яцуку П.П.


вул. Солом’янська, 3

м. Київ

03110

 

 

 

 

 

Вих. № 289
від  07.11. 2011 р.

 

 

Щодо надання зауважень і пропозицій до

«Порядку виконання робіт з виявлення та

усунення дії джерел радіозавад у смугах

радіочастот загального користування»

 

 

Шановний Петре Петровичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), користуючись нагодою дякує Вам та очолюваній Вами Національній комісії з питань регулювання зв’язку за виважену позицію, направлену на вирішення питань щодо користування радіочастотним ресурсом України та звертається з приводу наступного.

Національною комісією з питань регулювання зв’язку України було оголошено про офіційне оприлюднення проекту «Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування», який було розроблено на заміну діючого Порядку, затвердженого рішенням НКРЗ від 19.04.2007 №695 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України за №829/14096 від 19.07.2007 року.

Фахівцями та експертами ІнАУ було опрацьовано зазначений проект регуляторного акту «Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування» та напрацьовано ряд зауважень і пропозицій з метою удосконалення його положень, які просимо врахувати при їх викладенні в кінцевій редакції.

 

З повагою та надією на конструктивний діалог влади і громадськості.

 

 Голова Правління

 

Інтернет Асоціації України                                    Тетяна Попова