Лист № 260 від 05.12.2019 Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики щодо участі у засіданні стосовно доцільності прийняття проекту Закону про електронні комунікації (реєстр. №2264)

Вихідні реквізити
Вих. № 260 від 05.12.2019
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Голові Комітету Верховної Ради України
з питань антикорупційної політики

КРАСНОСІЛЬСЬКІЙ А.О.

 

Вих. № 260

від 05 грудня 2019 року

 

Щодо участі у засіданні Комітету

 

Шановна Анастасіє Олегівно!

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ) висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Як стало відомо, 04.12.2019 р. Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики на своєму засіданні переніс на наступне засідання розгляд ряду проектів Законів, які потребують додаткової правової оцінки (індекс 16-17), зокрема «Про проект Закону про електронні комунікації», реєстр. №2264 (п. 10).

Відповідно до частини другої статті 44 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» (далі – Закон про Комітети), засідання комітетів проводяться відкрито і гласно, а пунктом 11 частини першої статті 16 та частиною першою статті 22 цього закону визначено, що комітети при здійсненні законопроектної функції зобов'язані вивчати громадську думку, розглядати звернення громадян, об'єднань громадян, будь-які пропозиції, що свідчать про потребу в прийнятті нових законодавчих актів або у внесенні змін до законодавчих актів.

Крім того, згідно з вимогами частини першої статті 9 Закону про Комітети, представники громадських організацій мають право відвідувати засідання та інші заходи комітетів.

На виконання частини першої статті 48 Закону про Комітети, прошу включити у список на вхід до будівлі Верховної Ради України та допустити на засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики для надання роз’яснень та висловлення думки щодо доцільності прийняття проекту Закону про електронні комунікації (реєстр. №2264), представників ІнАУ:

 

Голову Правління ІнАУ Пятнікова Анатолія Вікторовича;

Заступника Голови Правління ІнАУ Савчука Олександра Михайловича.

 

Про прийняте Вами рішення, а також про час і місце засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, на якому буде розглядатись зазначений законопроект, прошу повідомити на електронну адресу: dir@inau.ua або за телефоном: +38 (067) 502-0988.

 

З повагою

Виконавчий директор Інтернет Асоціації України                          В.Куковський