Лист № 257 від 14.10.2011 р. Заступнику Голови КМДА п. Герезі Г.Ф. щодо запобігання проблем з задоволенням попиту жителів столиці на якісні телекомунікаційні послуги

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Київської міської державної адміністрації

Попову Олександру Павловичу

 

Копія: Заступнику мiського голови - cекретарю Київради

Герезі Галині Федорiвні

 

  Вих. № 257від 14.10.2011 р.  Щодо запобігання проблем з задоволенням попиту жителів столиці на якісні телекомунікаційні послуги

                                  

 

Шановний Галино Федорівно!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об‘єднує 115 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Зважаючи на загрози  виникнення нестабільної ситуації з наданням телекомунікаційних послуг споживачам м. Києва у зв‘язку з прийняттям Рішення Київради від 14 липня 2011 року N 378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій», ми зверталися до Вас з проханням про організацію робочої зустрічі представників Правління Інтернет Асоціації України та відповідних керівників КМДА і Київради (див лист ІнАУ №250 від 03.10.2011 р.).

На жаль, до цього часу ми не отримали пропозиції про таку зустріч.

В той же час, в ході зустрічі представників ІнАУ з представниками КП «Київжитлоспецексплуатація», яка відбулась 7 жовтня 2011 року, ми не знайшли прийнятних відповідей на наші запитання з даної проблеми, оскільки посадові особи цього КП розглядають ситуацію з позиції вузьковідомчих інтересів, не враховуючи ані реалій невідповідності будинків старої забудови вимогам сучасних технологій, ані інтересів територіальної громади, ані загрози використання Рішення Київради від 14 липня 2011 року N 378/5765 як інструменту перерозподілу телекомунікаційного ринку столиці на корупційних засадах, ані важливості Інтернету та телекомунікацій для розвитку країни. Крім того, частина питань, які потребують обговорення, виходить за рамки повноважень КП «Київжитлоспецексплуатація» і відноситься до повноважень КМДА, зокрема, щодо тарифоутворення.

 

 

Враховуючи дані обставини, з метою запобігання загострення проблем з задоволенням попиту жителів столиці на телекомунікаційні послуги і розвитку негативних тенденцій на цьому ринку вдруге звертаємось до Вас з проханням організувати найближчим часом робочу зустріч представників Правління Інтернет Асоціації України та відповідних керівників Київської міської державної адміністрації і Київради.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

 

 

Голова Правління

 Інтернет Асоціації України                                                               Тетяна Попова