Лист № 253 від 07.10.2011 р. Голові НКРЗ п. Яцуку П.П. щодо надання пропозицій з метою внесення змін до "Положення про надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів"

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

п. ЯЦУКУ П.П.

<?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 3

 

 

 

 

Вих. № 253

від 07.10.2011 р.

 

 

 

Щодо надання  пропозиції з метою внесення змін до

«Положення про надання висновків щодо електромагнітної сумісності

та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів»

 

 

 

Шановний Петро Петровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюємо свою повагу Вам та очолюваній Вами Національній комісії з питань регулювання зв’язку України та звертаємось до Вас з приводу наступного.

Як відомо, ДІЗ спільно з УДЦР проводить перевірки користувачів радіочастотного ресурсу у відповідності до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України у смугах частот загального користування та Інструкції  про  порядок  взаємодії  Державної інспекції  зв'язку,  Українського державного центру радіочастот та органів внутрішніх справ України з питань  запобігання,  виявлення та  припинення   порушень  законодавства  в  галузі  зв'язку.

Але досить часто трапляються ситуації, коли мова іде про припинення використання  ДІЗ абонентських РЕЗ, які вже працюють по технології ШПД і на які вже подані до УДЦР заяви про видачу дозволів на експлуатацію абонентських РЕЗ та реєстраційні відомості.

ІнАУ констатує той факт, що  Рішення НКРЗ № 46 від 12.08.2005 року, яке зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2005 року за №963/11243,нажаль, не відповідає сучасним вимогам динамічного розвитку телекомунікаційного ринку.  

          Надаємо Вам пропозиції щодо змін до Рішення НКРЗ № 46 та просимо Вас врахувати надані пропозиції під час роботи над новою Редакцією  «Положення про надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів».

 

З повагою,

 

  Голова Правління ІнАУ                                                               Т. Попова