Лист № 251 від 03.10.2011 р. Заступнику міського голови - секретарю Київради п. Герезі Г.Ф. щодо запобігання проблем з задоволенням попиту жителів на якісні телекомунікаційні послуги

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Київської міської державної адміністрації

Попову Олександру Павловичу

 

Копія: Заступнику мiського голови - cекретарю Київради

Герезі Галині Федорiвні

 

Вих. № 251

від 03.10.2011 р.

 Щодо запобігання проблем з задоволенням попиту жителів столиці на якісні телекомунікаційні послуги

                                  

Шановна Галино Федорівно!

Інтернет Асоціація України, яка об‘єднує 115 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

З прийняттям Рішення Київради від 14 липня 2011 року N 378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій» у відповідних суб‘єктів господарювання м. Києва виник ряд проблем при переоформленні договорів на розміщення телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності та використанні послуг КП «Київжитлоспецексплуатація». Така ситуація загрожує виникненням нестабільної ситуації з наданням телекомунікаційних послуг споживачам м. Києва.

З метою запобігання проблем з задоволенням попиту жителів столиці на якісні телекомунікаційні послуги, а також задля налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування столиці з представниками підприємств галузі щодо поліпшення якості надання телекомунікаційних послуг, підвищення їх доступності та створення відповідно до законодавства України сприятливих умов для функціонування і розвитку телекомунікаційних мереж загального користування пропонуємо організувати робочу зустріч представників Правління Інтернет Асоціації України та відповідних керівників Київської міської державної адміністрації і Київради.

Враховуючи  нагальність означених проблем, просимо провести цю зустріч в узгоджений термін найближчим часом.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

Голова Правління Інтернет Асоціації України                             Тетяна Попова