Лист № 246 від 31.10.2019 КМДА щодо розроблення проекту рішення про встановлення плати за доступ

Вихідні реквізити
Вих. № 246 від 31.10.2019
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
КМДА, Київська міська державна адміністрація

Голові Київської міської державної адміністрації

КЛИЧКУ В.В.

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044

Вих. № 246

від 31 жовтня 2019 року

 

Щодо розроблення проекту рішення

про встановлення плати за доступ

 

Шановний Віталію Володимировичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), до складу якої входить понад 220 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, змушена вчергове звернутись до Вас стосовно забезпечення операторам, провайдерам телекомунікацій м. Київ безперешкодного доступу до інфраструктури об’єктів комунальної власності для розташування технічних засобів телекомунікацій та прийняття рішення про встановлення розмірів плати за доступ у відповідності до частини сьомої статті 17 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (далі – Закон про доступ) та пункту 57 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Наразі, до ІнАУ надходять звернення від наших учасників, які висловлюють стурбованість тим, що зараз триває період укладення/переукладення договорів на 2020 рік, але дотепер залишається невизначеним питання договірних взаємовідносин з комунальними підприємствами м. Київ з питань доступу до інфраструктури об’єктів доступу комунальної власності, в т.ч. розмірів плати за доступ.

Відповідно до протоколу № 1 від 10.09.2019 наради з питань стану подачі розрахункових матеріалів, для встановлення плати за доступ операторів та провайдерів телекомунікацій до інфраструктури об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва відповідно до вимог Закону про доступ, у термін, до 25.10.2019, Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повинен був підготувати проект рішення про встановлення плати за доступ операторів та провайдерів телекомунікацій до інфраструктури об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Київ та надати його на розгляд міжвідомчої робочої групи з питань доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади м. Києва, утвореної розпорядженням в.о. Голови КМДА М. Поворозник від 07.08.2019 № 1410 (далі – міжвідомча група).

Проте, до сьогодні, до ІнАУ, як однієї із учасників міжвідомчої групи, проект такого рішення не надходив.

Враховуючи наведене, вчергове звертаємось до Вас з вимогою забезпечити виконання вимог законодавства, а саме, частини сьомої Прикінцевих та перехідних положень Закону про доступ та пункту 57 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також, зобов’язань та обіцянок щодо розроблення проекту рішення про встановлення розмірів плати за доступ та початку роботи міжвідомчої групи з жовтня цього року.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                  А. Пятніков