Лист № 244 від 13.09.2011 р. Урядовому уповноваженому з питань дерегуляції Кабінету Міністрів України п. Бродському М.Ю. щодо втручання у ситуацію з погодженням "Порядку регулювання тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку"

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Урядовому уповноваженому з питань дерегуляції Кабінету Міністрів України.

п. БРОДСЬКОМУ М.Ю.

                                                                                                           01011, Київ, вул.Арсенальна, 9/11

 

 

 

 

 

 

Вих. № 244

від 13.09.2011 р.

 

Щодо втручання у ситуацію з погодженням

«Порядку регулювання тарифів

на надання в користування кабельної

каналізації електрозв’язку»

 

Шановний Михайло Юрійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюємо свою повагу Вам та звертаємось до Вас з приводу наступного.

      Національна Комісія з питань регулювання зв’язку України  на своєму засіданні 8 вересня цього року  розглянула та затвердила проект «Порядку регулювання тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку (ККЕ)».

      Фахівці та експерти  Інтернет Асоціації України ретельно опрацьовували проект «Порядку регулювання тарифів на надання в користування ККЕ», який був розміщений на офіційному сайті НКРЗ та прводили громадське обговорення з метою  надання зауважень.

       Нажаль наші пропозиції, які ми неодноразово виклали у листах-зверненнях до НКРЗ, не були ніяким чином враховані у процесі роботи над документом відповідальними посадовими особами. На нашу думку багато позицій проекту документу  потребують доопрацювання з урахуванням діючих нормативних документів галузі та діючого «Порядку використання кабельної каналізації електрозв’язку», затвердженого Рішенням НКРЗ №1607 від 23.07.09, а також побажань інших учасників ринку. Інтернет Асоціація України стоїть на позиції, що  проект документу не може розроблятися під виробничу та фінансову технології одного оператора, у даному випадку -  ПАТ «Укртелеком», без урахування побажань інших гравців цього ринку. З подальшим прийняттям таких документів процес дерегуляції у нашый державі залишиться лише «тільки на паперових носіях».

     Просимо Вас, Михайло Юрійовичу, як досвідченому державному керівнику розглянути наше звернення та втрутитися у  погодженні «Порядку регулювання тарифів на надання в користування ККЕ»  та особисто сприяти проведенню процесу прискорення спільного доопрацювання цих важливих для галузі у цілому Порядків з урахуванням позицій як Держави так і учасників ринків телекомунікації.

 Зауваження надаємо у вигляді таблиці.

З повагою та надією на конструктивний діалог влади та громадськості

 

                   Голова Правління ІнАУ                                                             Т. Попова