Лист № 244 МОН від 30.10.2019 щодо підготовки до X Всеукраїнського конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти

Вихідні реквізити
Вих. № 244 від 30.10.2019
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
Міністерство освіти і науки України

Міністру освіти і науки України

Новосад Г.І.

 

 

Вих. № 244

від 30 жовтня 2019 року

 

Щодо підготовки до X Всеукраїнського конкурсу

на кращий вебсайт закладу освіти

 

Шановна Ганно Ігорівно!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 220 підприємств галузі інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Починаючи з 2009 року ІнАУ за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить щорічний Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт закладу освіти (далі – Конкурс).

Безпосередньою організацією Конкурсу разом з ІнАУ займалась Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Метою Конкурсу є сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створення умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

Впродовж останніх років участь у Конкурсі щорічно беруть 1,5-2 тисячі закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільної освіти та професійної (професійно-технічної) освіти.

До складу журі входять представники МОН, ІнАУ, Національного центру «Мала академія наук України», Українського союзу промисловців і підприємців та профільних НДО.

Детальніше про перелік номінацій, критерії оцінювання та терміни проведення Конкурсу - див. Положення про конкурс за адресою https://inau.ua/proekty/konkurs.

ІнАУ та інші НДО надають технічну підтримку у проведенні Конкурсу і призи для трьох переможців у кожній з шести номінацій.

МОН традиційно бере участь у щорічних корективах вимог до конкурсантів, направляє своїх представників до складу журі, повідомляє заклади освіти про проведення Конкурсу, направляє запрошення переможцям на церемонію нагородження, яка традиційно відбувається в залі Колегії МОН.

Переможці окрім призів отримують грамоти за підписами Міністра освіти і науки України і Голови Правління ІнАУ з рук Міністра освіти і науки України або одного з його заступників.

Оголошення про проведення Конкурсу має бути здійснено на початку грудня, завершення Конкурсу і процедура нагородження переможців – під час весняних шкільних канікул.

Просимо Вас визначитись щодо підтримки у 2019-2020 навчальному році X Всеукраїнського конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти з боку Міністерства освіти і науки України, і, в разі позитивного рішення, призначити відповідальних за його проведення для забезпечення необхідних організаційних кроків.

 

З повагою

Виконавчий директор Інтернет Асоціації України                                                                                                          В.Куковський