Лист № 204 від 29.12.2012 р. ТОВ "Гугл Україна" щодо можливого підключення до UA-IX

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Директору ТОВ «Гугл Україна»

Шоломку Д.А.

 Вих. 204
від  29 грудня 2012р.

 

 

 

 Шановний Дмитре Анатолійовичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) та її дочірнє підприємство Українська мережа обміну трафіком UA-IX висловлюють Вам свою повагу та звертаються з наступним.

За повідомленнями від Учасників мережі UA-IX, після запуску в Україні у грудні поточного року локальної версії YouTube спостерігається недостатня продуктивність з’єднання з даним ресурсом з боку мереж Учасників UA-IX. Це може бути наслідком адміністративних або технічних проблем, пов'язаних з  анонсуванням ресурсів Google на мережі Учасників UA-IX.

З метою оптимізації трафіку українських операторів телекомунікацій та суттєвого поліпшення параметрів доступу вітчизняних користувачів до контент-ресурсів Google пропонуємо компанії Google стати Учасником мережі UA-IX.

Такий крок, на нашу думку, сприятиме подальшому розвитку ринку інтернет-послуг України та кращому задоволенню потреб українських споживачів.

З умовами підключення до мережі UA-IX можна ознайомитися на веб-сайті ДП «Українська мережа обміну трафіком» за адресою http://www.ua-ix.net.ua.

 

 

 

З повагою,  

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                   С.Бойко