Лист № 202/04 Члену Координаційної Ради об'єднання підприємств «Український мережевий інформаційний центр»; Голові Всеукраїнської асоціаціїкомп'ютерних клубів (ВАКК) Бернатовичу О. С. стосовно стосовно реєстрації кириличного домену .УКР

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

 

 

 

 

 

Члену Координаційної Ради об'єднання підприємств

«Український мережевий інформаційний центр»;

Голові Всеукраїнської асоціаціїкомп'ютерних клубів (ВАКК)

Бернатовичу Олександру Станіславовичу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вих. № 202/04

від 27.11.2009 р.

 

 

 

Шановний Олександре Станіславовичу!

Як нам стало відомо з повідомлень ЗМІ щодо результатів прес-конференції «Реєстрація домену  .УКР і актуальні питання в українському адресному просторі», за участі підприємства «Український мережевий інформаційний центр» було направлено запит до ICANN на реєстрацію кириличного домену .УКР.

Просимо Вас у разі Вашої участі як члена Координаційної Ради об'єднання підприємств «Український мережевий інформаційний центр» у прийнятті відповідних рішень щодо формування запиту до ICANN на реєстрацію кириличного домену .УКР надати Інтернет Асоціації України, яка представлена у Координаційній Раді об'єднання підприємств «Український мережевий інформаційний центр», інформації щодо запита до ICANN, а саме відомостей про організації визначені у цьому запиті як  sponsoring organization, administrative contact, technical contact. А також, якщо Вам відомо, на підставі яких документів чи рішень саме ці організації було визначено, як виконавців відповідних функцій.

.

 

 

 

 

 

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                         Володимир Куковський