Лист № 202/01 Члену Координаційної Ради об'єднання підприємств «Український мережевий інформаційний центр», члену Правління УСПП Пєтухову І.М. стосовно реєстрації кириличного домену .УКР

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

 

 

 

 

 

Члену Координаційної Ради об'єднання підприємств

«Український мережевий інформаційний центр»

члену Правління УСПП

Пєтухову Івану Михайловичу

 

 

 

 

 

 

 

 

Вих. № 202/01

від 27.11.2009 р.

 

 

 

Шановний Іване Михайловичу!

Як нам стало відомо з повідомлень ЗМІ щодо результатів прес-конференції «Реєстрація домену  .УКР і актуальні питання в українському адресному просторі», за участі підприємства «Український мережевий інформаційний центр» було направлено запит до ICANN на реєстрацію кириличного домену .УКР.

Просимо Вас у разі Вашої участі як члена Координаційної Ради об'єднання підприємств «Український мережевий інформаційний центр» у прийнятті відповідних рішень щодо формування запиту до ICANN на реєстрацію кириличного домену .УКР надати Інтернет Асоціації України, яка представлена у Координаційній Раді об'єднання підприємств «Український мережевий інформаційний центр», інформації щодо запита до ICANN, а саме відомостей про організації визначені у цьому запиті як  sponsoring organization, administrative contact, technical contact. А також, якщо Вам відомо, на підставі яких документів чи рішень саме ці організації було визначено, як виконавців відповідних функцій.

.

 

 

 

 

 

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                         Володимир Куковський