Лист № 19 від 05.02.2019 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва» щодо запиту на надання інформації стосовно Закону про доступ

Вихідні реквізити
Вих. № 19 від 05.02.2019
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва»

КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду

Солом’янського району міста Києва»

вул. Соціалістична, 6, м. Київ, 03186

 

Інтернет Асоціації України

вул. О. Гончара, 15/3, офіс 22, м. Київ, 04053

тел. (044) 278-29-25

е-пошта: dir@inau.ua

 

Вих. № 19

від 05 лютого 2019 року

 

Запит на інформацію

 

Верховною радою України 07.02.2017 було прийнято, а з 04.06.2017 набув чинності Закон України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», відповідно до якого доступ до інфраструктури об’єкта доступу здійснюється на підставі договору з доступу між власником інфраструктури об’єкта доступу та замовником, що укладається відповідно до законодавства з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.

Керуючись статтями 5, 6, 13, 19-21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати інформацію:

1. Чи є КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва» балансоутримувачем інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності у Солом’янському районі м. Києва?

2. У разі позитивної відповіді на п.1 просимо надати інформацію у розрізі видів інфраструктури, а саме, про те, які об’єкти будівництва, транспорту, електроенергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі, у розумінні визначення цих термінів у статті 1 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», перебувають на балансі підприємства в межах Солом’янського району м. Києва.

3. Чи укладає КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва» з операторами, провайдерами телекомунікацій договори з доступу для розміщення телекомунікаційних мереж відповідно до Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж»?

Відповідь прошу надати:

поштою на адресу: вул. О. Гончара, 15/3, офіс 22, м. Київ, 04053;

е-пошта: dir@inau.ua.  

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                                                       О.Федієнко