Лист № 189 від 14.10.2014 р. НКРЗІ щодо проекту Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ЖИВОТОВСЬКОМУ О.М.

 

 

 

Вих. 189

від «14» жовтня 2014 р.

 

Щодо проекту Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж

 

Шановний Олександре Миколайовичу !

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ), яка об'єднує понад 170 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

09.10.2014 в Національній комісії, що здійснює державне регулювання зв’язку та інформатизації (ладі – НКРЗІ), відбулась спільна нарада керівництва Комісії з представниками профільних асоціацій сфери зв’язку та провідних операторів телекомунікацій з обговорення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування» (далі – проект Правил).

ІнАУ виступає категорично проти запровадження запропонованих НКРЗІ пунктів щодо регулювання взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій, які надають послуги з передачі даних та послуги доступу до Інтернет.

Обґрунтованість своєї принципової позиції надавалась до НКРЗІ листом від 26.09.2014 № 176 та під час спільної наради 09.10.2014.

Повторно зазначимо, що запровадженню Правил взаємоз’єднання мереж доступу до Інтернет повинно передувати розроблення ряду законодавчих актів України та Міжнародних правил, які врегулюють, серед іншого, питання побудови мереж Інтернету, з відповідним визначенням вузлів Інтернет, їх класифікація, порядком маршрутизації Інтернет трафіку тощо.

З метою попередження ймовірних негативних наслідків від запровадження запропонованих Правилами новацій, просимо дослухатись до наданих ІнАУ зауважень та виключити з проекту Правил положення щодо регулювання взаємоз’єднання мережі Інтернет в повному обсязі.

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                             Т. Попова