Лист № 170 від 06.11.2012 р. ректору КНУ ім. Т. Шевченка щодо покращення якості підготовки фахівців у галузі інформаційно-комунальних технологій

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Ректору Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка

Губерському Л.В.

 

Вих. № 170

від «06» листопада 2012 р.

 

Щодо покращання якості підготовки фахівців у галузі інформаційно-комунікаційних
технологій

 

Шановний Леоніде Васильовичу!

 

Користуючись нагодою, Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує понад 120 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) України, висловлює Вам свою повагу і звертається з наступним.  

ІнАУ та ряд інших професійних об’єднань, які об’єднують фахівців сфери ІКТ, занепокоєна зниженням професійного рівня випускників вищих навчальних закладів України у цій галузі та пропонує свою допомогу щодо оцінки практичної затребуваності знань, отриманих у ВНЗ.

Враховуючи наявність у Вашому університеті фахівців у галузі соціології, пропонуємо провести серед співробітників підприємств сфери ІКТ опитування про те, наскільки їм допомагає освіта, отримана у закладі освіти. Зі свого боку ми готові до співпраці при проведенні такого опитування.

Сподіваємось, що інформація, отримана в ході опитування, буде врахована та сприятиме подальшому підвищенню професійного рівня фахівців галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

 

 

З повагою,  

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                    С. Бойко