Лист № 167 від 06.11.2012 р. до Голови КМДА щодо надання публічної інформації про перелік споруд, які перебувають у комунальній власності

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові  Київської міської державної адміністрації

Попову О.П.

 

Копія:         Прокурору м. Києва

Мельнику А.С.

 

Заступнику мiського голови м. Києва,

секретарю Київської міської ради

Герезі Г.Ф. 

 

 

Вих. № 167

від 06  листопада  2012 р.

 

 

Шановний Олександре Павловичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об'єднує понад 120 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

ІнАУ було направлено запит (за вих. №141 від 05 вересня 2012 року) на ім’я заступника міського голови м. Києва, секретаря Київської міської ради Гереги Г.Ф. щодо надання публічної інформації про перелік споруд, які перебувають  у комунальній власності територіальної громади м. Києва, та щодо критеріїв визначення статусу споруд, які перебувають у комунальній власності.

На зазначений лист, з порушенням строків розгляду та надання відповідей на запит на інформацію, нами були отримані два листи від Головного управління комунальної власності м. Києва КМДА відповідно до доручення № 41522 заступника голови КМДА - секретаря Київської міської ради. Листи  були датовані 02 жовтня 2012 року  (вих. 042/10/9-12729) за підписом заступника начальника Шмуляра О. та 15 жовтня 2012 року (вих. № 042/4/90-13332) за підписом в.о. начальника Корнієць С. (копії додаються). Проте, жоден із зазначених листів не містить відповідей по суті запитуваної нами інформації, а фактично переадресовує за її отриманням до підприємств - суб’єктів господарювання,  що здійснюють свою діяльність з метою отримання прибутку в галузі ЖКГ м. Києва.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) інформація про перелік майна комунальної власності територіальної громади міста Києва є публічною, відкритою (стаття 2 Закону)  та повинна бути вільно доступною,  в тому числі за запитом (п.2 статті 5 Закону). Також зазначаємо, що відповідно до статті 22 Закону,  відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

З огляду на вище викладене, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо повторно Вас надати список житлових будинків, будівель і споруд комунальної власності територіальної громади м. Києва та повідомити критерії визначення статусу споруд, які перебувають у комунальній власності. Вказану  інформацію просимо направити на адресу Інтернет Асоціації України – 04053,  м. Київ, вул. О.Гончара, 15/3, оф.22, конт. тел. (044)278-29-25.

Крім того, просимо Вас притягнути до відповідальності, встановленої чинним законодавством України, посадових осіб, винних у порушенні вимог законодавства про доступ до публічної інформації та повідомити нас про застосовані заходи впливу до цих  осіб.

 

З повагою,  

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                                     С.Бойко