Лист № 164-167 від 26.11.2021 представникам виробників і постачальників кабельно-провідникової продукції щодо запрошення до участі у круглому столі «Щодо ситуації на ринку кабельної продукції України»

Вихідні реквізити
Вих. № 164-167 від 26.11.2021
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
Представники виробників і постачальників кабельно-провідникової продукції

Директору ТОВ «ЮТЕКС УКРАЇНА»

МАЗУРУ І.М.

 

Начальнику відділу продажів

ПАТ «ОДЕСЬКИЙ КАБЕЛЬНИЙ ЗАВОД «ОДЕСКАБЕЛЬ»

БОКАРЄВУ С.О.

 

Керівнику групи продажів

ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»

Віталію ПОСОХОВУ

 

Президенту УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ

«УКРЕЛЕКТРОКАБЕЛЬ»

ПУШКАРЮ А.П.

Вих. ІнАУ № 164-167 від 26.11.2021

 

Запрошення до участі у круглому столі
«Щодо ситуації на ринку кабельної продукції України»

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) запрошує Вас і представників ТОВ «ЮТЕКС УКРАЇНА» взяти участь у круглому столі «Щодо ситуації на ринку кабельної продукції України», який ІнАУ планує провести наступної суботи 4 грудня 2021 року з 15:30 до 16:30 в рамках конференції УКОС #ТЕЛЕКОМайбутнє в готелі Radisson Blu Bukovel (Буковель, Івано-Франківської обл.).

На цьому круглому столі пропонується обговорити ситуацію, яка складається на вітчизняному ринку кабельної і провідникової продукції в контексті впровадження мита на імпортовану продукцію, а також спробувати спільно знайти шляхи врегулювання цієї ситуації. На круглий стіл запрошуються представники виробників і постачальників кабельно-провідникової продукції, операторів, галузевих об’єднань, органів державної влади.

Організатори потурбувались про всі заходи безпеки: в готель можна поселитись лише з covid-сертифікатом, негативним ПЛР-тестом, тестом на антиген або довідкою про одужання. При поселенні та виселенні (за потреби) можна безкоштовно зробити експрес-тест на антиген у мобільній лабораторії.

Про умови поселення в готелі і участі в заходах конференції УКОС #ТЕЛЕКОМайбутнє можна дізнатись у її організаторів на вебсайті https://ukos.net. Участь у круглому столі без поселення і розважальних заходів – безкоштовна, можливе також поселення на один день.

Будемо раді підтвердженню участі з Вашого боку.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                   Олександр Савчук