Лист № 161 від 28.12.2020 НКРЗІ щодо продовження терміну подання операторами, провайдерами телекомунікацій інформації на запити НКРЗІ

Вихідні реквізити
Вих. № 161 від 28.12.2020
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
НКРЗІ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання

у сфері зв’язку та інформатизації

ЖИВОТОВСЬКОМУ О.М.

 

Копія: Міністерство цифрової трансформації України

Вих. № 161

від 28.12.2020

 

Щодо продовження терміну

надання інформації на запит НКРЗІ

 

Шановний Олександре Миколайовичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), до складу якої входить понад 220 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

22 грудня 2020 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ) прийнято рішення № 513 «Про надання операторам, провайдерам телекомунікацій запиту на отримання інформації». Відповідно до цього рішення оператори, провайдери телекомунікацій повинні надати до НКРЗІ, в термін до 12 січня 2021 року за встановленою формою у розрізі населених пунктів країни, інформацію про можливість фіксованого доступу до мережі Інтернет по технологіям. Тобто, запитується достатньо великий обсяг інформації, що потребує тривалої та ретельної підготовки. Цей же період співпадає з підготовкою операторами, провайдерами телекомунікацій звітності до НКРЗІ, а також дією впроваджених Кабінетом Міністрів України карантинних та обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та додатковою кількістю новорічних та різдвяних святкових днів у грудні 2020 року та січні 2021 року.

Враховуючи наведене, з метою підготовки операторами, провайдерами телекомунікацій повної інформації на запити НКРЗІ щодо можливості фактичного надання послуги проводового та безпроводового доступу до Інтернету, просимо продовжити термін надання інформації на запити відповідно до рішення НКРЗІ від 22.12.2020 № 513, до 25 січня 2021 року.

Одночасно просимо Вас при визначенні строків подання операторами, провайдерами телекомунікацій інформації на запити НКРЗІ враховувати обставини, які встановлюються на рівні держави та, відповідно, впливають на здійснення суб’єктами господарювання господарської діяльності. 

Про результати розгляду нашого звернення просимо повідомити письмово.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                     А. Пятніков