Лист № 16 від 31.01.2018 ТОВ "1+1 Інтернет" щодо направлених провайдерам телекомунікацій адвокатських запитів на надання інформації про джерело та спосіб доступу до супутникового та інших сигналів певних програм телеканалів та підстав їх розповсюдження

Вихідні реквізити
Вих. № 16 від 31.01.2018
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «1+1 ІНТЕРНЕТ»

                                                                                               Директору ТОВ «1+1 Інтернет» 

                                                                                              Ганницькому М.О.

вул. Кирилівська, 23, м. Київ, 04080

Вих. № 16

від 31 січня 2018 р.

 

Шановний Михайле Олександровичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 190 підприємств сфери ІКТ, серед яких, в переважній більшості, оператори та провайдери телекомунікацій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

Відповідно до статуту, одним із напрямків діяльності ІнАУ є представництво та захист учасників в органах центральної та місцевої влади, інших державних та недержавних установах та організаціях з питань розвитку Інтернету, послуг в мережі Інтернет та ІКТ.

До ІнАУ звертаються наші учасники, з проханням, в межах статутних повноважень, сприяти захисту інтересів з наступного.

У січні п.р. окремі провайдери телекомунікацій отримали адвокатські запити про надання певної інформації, у зв’язку з наданням АО «Смарт Солюшнз» адвокатської допомоги ТОВ «1+1 Інтернет» за договором від 15.08.2017 № 41-2017 та, як слідує зі змісту, пов’язані із фактами розповсюдження програм телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, УНІАН, суміжні права на розповсюдження яких належить ТОВ «1+1 Інтернет».

Враховуючи наведене, пропонуємо Вам вишукати можливість та найближчим часом провести з нами робочу зустріч з метою обговорення та врегулювання спірних питань взаємодії з провайдерами телекомунікацій - членами ІнАУ щодо розповсюдження програм телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, УНІАН в офісі ІнАУ (м. Київ, вул. О. Гончара, 15/3, офіс 22).

Оскільки, кінцевим споживачем послуг, як медіа-груп, так і провайдера програмної послуги, є абонент, то Ви, зі свого боку, вважаємо, також зацікавлені в забезпеченні населення по всій території держави якісними та повними послугами та власними медіа продуктами.

Про зручний для Вас день та час робочої зустрічі, просимо повідомити завчасно, орієнтовно за 2-3 робочих дні, по тел. 044-278-29-25 або на ел.пошту secretary@inau.ua.

 

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                      О. Федієнко