Лист № 158 від 09.10.2012 р. до Держспецзв'язку щодо змін до Регламенту міжнародного електрозв'язку

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Державної служби спеціального зв'язку

та захисту інформації України

п. Резнікову Г.А.

 

 

Вих. № 158

від 09 жовтня 2012 р.

 

Щодо змін до Регламенту міжнародного електрозв’язку

 

 

Шановний Геннадію Анатолійовичу!

 

Користуючись нагодою, Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує 130 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, висловлює Вам свою повагу і звертається з проханням врахувати зауваження щодо змін до Регламенту міжнародного електрозв’язку, які за підсумками засідання Комісії Регіональної співдружності у сфері зв’язку (17–18.09.2012 р., Єреван) обговорюються Робочою групою Адміністрації Держспецзв’язку з метою формування узгодженої позиції України до засідання Всесвітньої конференції міжнародного електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (3-14 грудня 2012 р. Дубаї). Пропозиції і зауваження Інтернет Асоціації України до проекту змін до Регламенту міжнародного електроз’язку – у додатку.

Повідомляємо Вам, що питання змін до Регламенту міжнародного електрозв’язку розглядалося 28 вересня 2012 р. в ході Третього Українського Форуму з Управління Інтернетом IGF-UA, серед організаторів якого були ІнАУ та ДССЗЗІ. Учасники Форуму наголошують на необхідності збереження рівного багатостороннього підходу до управління Інтернетом при розгляді змін до Регламенту міжнародного електрозв'язку, попередження спроб необґрунтованого надлишкового регулювання на міжнародному рівні задля запобігання протекціонізму і дискримінації за територіальним, галузевим або політичним принципом, уникнення появи та регулювання ставок щодо обміну інтернет-трафіком, збереження комерційних механізмів надання міжнародних телекомунікаційних послуг на основі розробки двосторонніх моделей комерційної взаємодії. Резолюція Третього Українського Форуму з Управління Інтернетом IGF-UA – у додатку.

Додатки:

1.      Пропозиції і зауваження Інтернет Асоціації України до проекту змін до Регламенту міжнародного електроз’язку – на 50 арк (відправлена електронною поштою на адресу 'o.skybun@stc.gov.ua').

2.      Резолюція Третього Українського Форуму з Управління Інтернетом IGF-UA – на 3 арк.

 

З повагою,

Голова Правління

           Інтернет Асоціації України                                                                            С.Бойко