Лист № 150 від 01.09.2017 Директору ТДВ "Компанія БЕСТ" щодо запиту про вирішення ситуації, яка склалась між ТДВ "Компанія БЕСТ" та ТОВ "РТЦ "Ірпінь"

Вихідні реквізити
Вих. № 150 від 01.09.2017
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
ТДВ «Компанія БЕСТ»

 

Директору ТДВ «Компанія Бест»

ЗІНЕВИЧУ О.О.

 

 

 

 

 

 

Вих. №­­­ 150

Від 01 вересня 2017 р.

 

На Ваш вих. № 23 від 23.08.2017 р. щодо

ситуації, яка склалася між

ТДВ «Компанія Бест» та ТОВ «РТЦ «Ірпінь».

 

Шановний Олексію Олексійовичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ) у своїй діяльності керується статутною метою створення рівних конкурентних умов для всіх учасників українського ринку доступу до мережі Інтернет і недопущення розподілу ІКТ–ринку або ринку послуг з доступу до мережі Інтернет у жодний спосіб, який би порушив чинне антимонопольне законодавство України.

Відповідно до цієї мети ІнАУ послідовно підтримує зусилля суб’єктів господарювання, спрямовані на зменшення проявів монополізму, створення умов для максимальної конкуренції і вільного конкурентного доступу на ринок всіх зацікавлених провайдерів, операторів комунікацій.

Тому ми цілком поділяємо Вашу небайдужість до можливих проявів порушень законодавства про захист економічної конкуренції і готові спільно з Вашим підприємством захищати принципи економічної конкуренції на території здійснення діяльності ТДВ "Компанія "БЕСТ".

Для підготовки відповідних заяв Інтернет Асоціації України до Антимонопольного комітету України про можливе порушення законодавства про захист економічної конкуренції та про надання висновків щодо відповідності дій суб'єктів господарювання положенням норм Законів України «Про захист економічної конкуренції», «Про захист від недобросовісної конкуренції», а також для обґрунтування прохання проведення дослідження Антимонопольним комітетом України можливих порушень законодавства про економічну конкуренцію на ринку доступу до мережі Інтернет у м. Ірпінь Києво-Святошинського р-ну Київської обл. просимо Вас надати додаткову інформацію з питань, зазначених у Вашому вих. № 23 від 23.08.2017 р., а саме:

  1. Відомі Вам факти про можливі порушення законодавства про економічну конкуренцію на ринку доступу до мережі Інтернет у м. Ірпінь Києво-Святошинського р-ну Київської обл.
  2. Відомі Вам дії або бездіяльність суб’єктів господарювання, органів державної влади або органів місцевого самоврядування.
  3. Перелік суб’єктів господарювання на ринку доступу до мережі Інтернет у м. Ірпінь Києво-Святошинського р-ну Київської обл., які мають монопольну перевагу на цьому ринку (з вказанням ринкової долі цих суб’єктів господарювання на цьому ринку).
  4. Підприємства, права яких порушуються внаслідок неправомірних дій у конкуренції (в разі наявності таких окрім ТДВ "Компанія "БЕСТ").
  5. Інша інформація, яка, на Ваш погляд, буде корисною при підготовці звернення ІнАУ до АМКУ щодо проведення дослідження можливих порушень.

 

Дякуємо Вам за співпрацю у питаннях створення прозорого конкурентного ІКТ-ринку України!

 

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                                             О. Федієнко