Лист № 141 від 05.09.2012 р. до Секретаря Київської міської ради щодо надання переліку споруд м. Києва, які перебувають у комунальній власності

05.09.2012
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Заступнику мiського голови м. Києва,

Секретарю Київської міської ради

Герезі Г.Ф. 

 

Вих. №  141

від 05  вересня 2012 р. 

 

Шановна Галино Федорівно!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує понад 120 підприємств сфери інформаційно-телекомунікаційних технологій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Рішенням Київради від 14 липня 2011 року № 378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб’єктів господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій» Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" доручено укладати договори на розміщення телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності.

З метою ефектної співпраці з уповноваженим представником власника житлових та нежитлових будівель комунальної власності щодо укладання договорів суб’єктів господарювання у галузі телекомунікацій, які входять до складу ІнАУ та надають телекомунікаційні послуги споживачам у м. Києва, просимо Вас надати перелік споруд м Києва, які перебувають у комунальній власності (власності територіальної громади м. Києва).

Також просимо Вас повідомити критерії визначення статусу споруд, які перебувають у комунальній власності (власності територіальної громади м. Києва).

  

З повагою,

Голова Правління ІнАУ                                                    Сергій Бойко