Лист № 140 від 07.12.2020 Голові ВРУ щодо підтримки проекту Закону України № 4017 від 02.09.2020

Вихідні реквізити
Вих. № 140 від 07.12.2020
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
ВРУ, Верховна Рада України

­Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.

 

Вих. № 140

від 07.12.2020

 

Шановний Дмитре Олександровичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка є найбільшим вітчизняним об’єднанням підприємств сфери телекомунікацій України і об’єднує понад 220 суб’єктів господарювання цієї галузі, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на засіданні 2 грудня 2020 року одноголосно прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України включити до порядку денного поточної сесії і прийняти за основу та в цілому проект Закону України про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про державні нагороди України» (щодо запровадження почесного звання «Заслужений працівник сфери телекомунікацій України»), реєстраційний № 4017 від 02.09.2020.

Телекомунікації є однією з найважливіших галузей сучасної економіки, і їх значення з поглибленням цифровізації усіх сфер суспільного життя постійно зростає. Працівники галузі в режимі 24/7/365, незважаючи на всі негаразди і кризові явища, забезпечують вітчизняних споживачів якісним зв’язком, доступом до мережі Інтернет, можливістю спілкування. Завдяки самовідданій праці працівників сфери телекомунікацій українці можуть пишатись одним з найкращих у світі співвідношенням ціна/якість послуг електронних комунікацій. Українські телекомунікації зараз проходять перевірку пандемією, яка створила значне додаткове навантаження на мережі, і зв’язківці до сьогодні з честю справляються з новим викликом.

На наше глибоке переконання, кращі працівники сфери телекомунікацій України мають безперечне право на галузеве почесне звання «Заслужений працівник сфери телекомунікацій України», яке уже сьогодні мають представники багатьох інших сфер вітчизняної економіки.

Просимо Вас сприяти включенню до порядку денного одного з найближчих засідань Верховної Ради України проекту Закону України № 4017 від 02.09.2020, а також підтримати його під час розгляду і голосування у Верховній Раді України.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                         А. Пятніков