Лист № 12 від 10.02.2022 ОСББ «НАДІЯ-НЛ» щодо уточнення додаткової інформації для розгляду звернення

Вихідні реквізити
Вих. № 12 від 10.02.2022
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «НАДІЯ-НЛ»

Голові Правління ОСББ «Надія-НЛ»

І.ДЗІЧКОВСЬКОМУ

Вих. № 12

від 10.02.2022

 

Інформація на лист від 09.02.2022 № 7

 

Шановний Ігорю Євгеновичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), до складу якої входить понад 230 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, висловлюємо Вам свою повагу та, у відповідь на ваш лист від 09.02.2022 № 7, повідомляємо наступне.

Відповідно до Статуту, ІнАУ є господарською Асоціацією та відкритим добровільним об’єднанням юридичних осіб різних організаційно-правових форм, діяльність яких пов’язана з галуззю Інтернет та інформаційно-комунікаційних технологій, і створена для представлення інтересів цих суб’єктів господарювання.

У Вашому листі від 09.02.2022 № 7 не вказана назва оператора телекомунікацій, який відмовляється укладати договір з доступу стосовно мереж, які були розміщені до набрання чинності Законом України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж». Відтак, нам теж складно самостійно з’ясувати, чи є цей оператор телекомунікацій учасником нашої Асоціації.

Враховуючи зазначене, просимо повідомити назву оператора телекомунікацій про якого йдеться у листі. А також, з метою повного та об’єктивного розгляду Вашого листа від 09.02.2022 № 7, Ви можете надати нам інформацію про розмір плати за доступ до інфраструктури об’єкта доступу та форми договору, який ОСББ запропонувало для укладення операторам телекомунікацій.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                   Олександр Савчук