Лист № 109 від 09.07.2013 р. НКРЗІ щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Тимчасових правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до об’єктів житлового фонду"

09.07.2013
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Яцуку П.П.

 

Вих № 109

від 09 липня 2013 р.

 

Щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Тимчасових правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до об’єктів житлового фонду з метою надання

телекомунікаційних послуг, в тому числі

забезпечення доступу споживачів до Інтернету»

 

Шановний Петро Петровичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об'єднує понад 140 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

02.07.2013 на черговому засіданні НКРЗІ прийнято рішенням № 410 про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Тимчасових правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до об’єктів житлового фонду з метою надання телекомунікаційних послуг, в тому числі забезпечення доступу споживачів до Інтернету» (далі – проект Правил).

За результатами погоджувальної наради під головуванням
Сиротенка І.В. за участю представників профільних структурних підрозділів НКРЗІ та представників вагомої частини ринку телекомунікацій, яка відбулась в приміщенні НКРЗІ, ІнАУ надає свої пропозиції до змісту проекту Правил.

З огляду на вищевикладене та з метою попередження ймовірних негативних наслідків від запровадження проекту Правил, просимо доопрацювати проект з урахуванням пропозицій ІнАУ, що додаються.

Додаток: Порівняльна таблиця до проекту Тимчасових правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до об’єктів житлового фонду з метою надання телекомунікаційних послуг, в тому числі забезпечення доступу споживачів до Інтернету, схваленого рішенням НКРЗІ від 02.07.2013 № 410, на 1 арк.

 

 

З повагою,

 

 

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                                 В. Куковський