Прес-конференція ІНАУ до Міжнародного дня безпечнішого Інтернету

05.02.2016

Дата проведення: 09 лютого (10:30 - 11:30) 

Місце проведення: Інформаційний центр УНІАН (м. Київ, вул. Хрещатик, 4)

Організатор: Інтернет Асоціація України (ІнАУ)

Цього року Міжнародний день безпечнішого Інтернету відзначається в умовах, коли гарантування вільного доступу громадян України до інформаційних ресурсів Мережі, як і в час прийняття законів Януковича 16 січня 2014, знову під загрозою.

Під лицемірними гаслами захисту копірайту та іншими надуманими приводами антидемократичні сили втілюють мрії всіх диктаторів світу щодо тотального контролю над Інтернетом. Законодавчі новації, зокрема прийнятий парламентом у першому читанні законопроект № 3081-д «Про державну підтримку кінематографії в Україні», створюють загрозу самому існуванню Інтернету в Україні.

Про чесні і фальшиві шляхи зробити Інтернет безпечнішим для дітей та дорослих, про те, як рятувати український Інтернет від знищення, розкажуть учасники прес-конференції: заступник Голови Правління ІнАУ Тетяна Попова, Голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко, Голова Комітету ІнАУ з питань електронної комерції Олександр Ольшанський, Голова Комітету ІнАУ з питань ІКТ в освіті Іван Пєтухов.

До участі в прес-конференції запрошуються представники ЗМІ, попередня акредитація за ел.адресою info@inau.ua або за тел. (044) 278-29-25.