Інтернет Асоціація України, ДП «Українська мережа обміну трафіком» спільно з Telecom Summit та Telecom Fiesta оголошують про проведення Конференції з питань розвитку галузі електронних комунікацій України

07.07.2014

 

 

Ми консолідуємось, щоб зібрати провайдерів, операторів зв’язку, постачальників та виробників телекомунікаційного обладнання і рішень для обговорення ряду важливих питань щодо нових шляхів розвитку галузі електронних комунікацій України та підвищення якості інформатизації суспільства.

 

Останні події в країні примусили багатьох приймати оперативні рішення, шукати нові підходи роботи в швидкозмінних умовах та змінювати формати надання послуг. Ми віримо у стабілізацію ситуації вже найближчим часом і саме зараз вбачаємо особливу необхідність об’єднати всіх учасників галузі під одним дахом, щоб поділитися досвідом, виявити існуючі проблеми та спільними зусиллями віднайти способи їх вирішення.

 

Конференція відбудеться в середині вересня 2014 р. у м. Одесі.

 

Деталі будуть оголошені найближчим часом, слідкуйте за анонсами на сайті http://inau.ua/ та офіційних ресурсах партнерів Конференції.

 

З пропозиціями і запитаннями щодо співпраці при проведенні Конференції звертайтесь за адресою info@inau.ua або  за  телефоном (044) 278-29-25.