Лист Президенту України пану Ющенку В.А. № 165 від 21.01.2008 р. з проханням врахувати пропоновані від ІКТ-громадськості пропозиції щодо внесення змін в Програму діяльності Кабінету Міністрів України «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ: для людей, а не політиків»

21.01.2008
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Президенту України

п. Ющенку В.А.

 

 

 

Вих. № 165

від 21.01.2008 р.

 

Шановний Вікторе Андрійовичу!

 

Від імені асоціацій та громадських організацій, що об'єднують працівників галузі інформаційно-комунікаційних технологій, 17 січня 2008 року було направлено відкритого листа до Прем’єра Міністрів України щодо внесення змін у Програму дій Уряду «Український прорив: для людей, а не політиків».

Звернення підписали Голова Правління Інтернет Асоціації України Тетяна Попова, Генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України Юрій Пероганич, Голова Комісії з питань телекомунікацій та інтелектуальних мереж УСПП  Валерій Пекар, Генеральний директор Спілки кабельного телебачення України  Юлія Молчанова, Президент Асоціації «ІТ України» Євген Кочкін. Крім того, у зверненні враховані пропозиції представників Асоціації «Україна — розвиток через Інтернет»,  Асоціації «Укртелемережа», Асоціації операторів зв’язку «ТЕЛАС», Американської Торгівельної Палати в Україні.

В зверненні сформульовані пропозиції та доповнення,  які, на  думку підписантів, необхідно внести до Програми дій Уряду «Український прорив: для людей, а не політиків» з метою забезпечення подальшої розбудови інформаційного суспільства, яке передбачає найповнішу реалізацію конституційних прав на свободу слова, свободу збирання, використання і поширення інформації.

Нажаль, широко сформульовані у передвиборних програмних тезах, з якими йшов на вибори політичний блок Юлії Тимошенко, стратегічні лінії щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні,  які в основному співпадають з поглядами ІКТ-громадськості, в Програмі Уряду не знайшли свого відображення.

Тому ми просимо при розгляді проекту Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" врахувати пропоновані від ІКТ-громадськості пропозиції та внести зміни в Програму Уряду.

 

Додаток:

1. Копія листа-звернення до Прем’єр Міністра України щодо Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків".

2. Пропозиції ІКТ-асоціацій щодо Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків".

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                           Т.В. Попова