Лист №20 від 02.02.2016 ДССЗЗІ щодо проекту Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт»

02.02.2016
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Євдоченку Л.О.

 

Копія:    Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Животовському О.М.

 

Вих. №20

від «02» лютого 2016 року

 

Щодо проекту Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт»

 

Шановний Леоніде Олександровичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (далі – ДССЗЗІ) розроблено та опубліковано проект Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт».

В порядку громадського обговорення ІНАУ листом від 01.12.2015 № 213 направляла свої пропозиції та зауваження до вказаного проекту Наказу.

В ході спільної нарази 21.01.2016 в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ) щодо обговорення питань внесення змін до «Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку» та інших проблемних питань з доступу до кабельної каналізації електрозв’язку, ряд висловлених зауважень та пропозицій було знято.

У зв’язку з чим ІНАУ висловлює свою підтримку проекту Наказу Адміністрації ДССЗЗІ «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт».

В той же час, відповідно до спільних рішень наради від 21.01.2015 в НКРЗІ, участь в якій приймали представники ДССЗЗІ, просимо створити робочу групу за участю операторів телекомунікацій, ДССЗЗІ, НКРЗІ, профільних асоціацій для розробки пропозицій стосовно технічного врегулювання та внесення змін до нормативно-технічних документів щодо ремонтних робіт на кабельній каналізації електрозв’язку.

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                      О.Федієнко