Лист №180 від 08.11.2010 Начальнику Державного підприємства Український державний центр радіочастот Слободянику П.В. щодо надання інформації про порушення на широкосмуговому доступі

08.11.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Начальнику Державного підприємства

Український державний центр радіочастот

Слободянюку П.В.

 

 

 

 

Вих. № 180

від 08.11.2010 р.

 

 

 

 

 

 

Шановний Павло Васильовичу!

 

      Користуючись нагодою, Інтернет Асоціація України (ІнАУ) висловлює свою повагу Вам та очолюваному Вами державному підприємству.

       Повсякденна діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. Особливу увагу ІнАУ приділяє захисту законних інтересів своїх членів, надаючи їм консультаційну і юридичну підтримку і забезпечуючи діалог з державними органами.  У складі ІнАУ працює Комітет з питань радіотехнології, який діє на громадських засадах та координує діяльність більш як 20 операторів та провайдерів, які використовують бездротові (радіо) технології для розбудови відповідного сегменту мережі Інтернет.

      Як нам стало відомо з офіційного сайту «Українського державного центру радіочастот» Прес-центр анонсував 28.10.2010 діяльність УДЦР  за підсумками  технічного радіоконтролю. Згідно анонсованих даних на широкосмуговий доступ припадає 674 зафіксованих порушення.

      Просимо Вас, Павло Васильовичу, надати інформацію с наступних питань:

-         скільки з 674 випадків порушень приходиться на базові станції ШПД та на абонентські станції ШПД;

-         скільки з 674 порушників  на час фіксації порушень не мали дозвільних документів,  але подалі до УДЦР  реєстраційні та заявочні документі.

 

        Будемо Вам вдячні за своєчасно (згідно Закону України «Про інформацію» Ст.33) надану відповідь.  Відповідь просимо у письмовому вигляді направити на адресу ІнАУ: 01025, м. Київ, вул. Олеся Гончара, 15/3 , офіс 22.

 

 

З повагою,

 

Голова Правління ІнАУ                                                                         Т. Попова