Лист № 99 від 13.06.2013 р. Організаційному комітету щодо підтримки проекту Громадського інтернет-телебачення України

13.06.2013
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Оргкомітету проекту

Громадського інтернет-телебачення України

«Спільнобачення»

 

 

Вих. 99                                                                                    
від 13 червня 2013 р.

 

Про підтримку проекту

Громадського інтернет-телебачення України

 

 

Шановні панове!

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ), яка об’єднує понад 140 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій, щиро вітає проект створення Громадського інтернет-телебачення України «Спільнобачення».

Розвиток суспільного мовлення та телебачення в Інтернеті цілком відповідає статутній меті діяльності ІнАУ – розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет.

Громадське інтернет-телебачення, вільне від ідеологічних упередженостей, політичних інтересів та ринкових впливів, орієнтоване на трансформацію країни у напрямку впровадження європейських демократичних цінностей,  буде слугувати розвитку в Україні інформаційного суспільства, сприятиме впровадженню нових інформаційних технологій у всі сфери суспільного життя, подоланню економічної кризи та має стати важливим чинником позитивних структурних зрушень в суспільному житті та економіці України,.

Зичимо проекту «Спільнобачення» успіху у подачі правдивої, об'єктивної, відповідальної та актуальної інформації задля розбудови нової України, підґрунтям якої є активна громадянська позиція більшості її мешканців.

 

З повагою,

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                        Т. Попова