Лист № 98 від 24.04.2009 року Начальнику прес-центру Служби безпеки України Прес-секретарю Голови СБ України Остапенко М.М. щодо надання інформації про участь Служби безпеки України у розробці законодавчих змін щодо державної реєстрації інтернет-видань..

24.04.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Начальнику прес-центру Служби безпеки України Прес-секретарю Голови СБ України

 Остапенко Марині Миколаївні

 

 

Вих. № 98від 24.04.2009р. Про надання інформації про участь Служби безпеки України у розробці законодавчих змін щодо державної реєстрації інтернет-видань

 

Шановна Марино Миколаївно!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), виконуючи свою статутну мету та представляючи законні інтереси більш ніж 80 телекомунікаційних компаній,  серед яких є представники електронних та печатних ЗМІ, звертається до Вас з проханням надати інформацію щодо планів виконання Службою безпеки України Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.02.2009 № 185-р «Про затвердження орієнтовного плану законопроектних робіт на 2009 рік» в частині п.65 (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної реєстрації інтернет-видань з огляду на визначення процедури державної реєстрації інтернет-видань шляхом надання їм статусу засобів масової інформації).

Також інформуємо Вас про те, що на засіданні комітету ІнАУ з питань Свободи слова розглядалося питання доцільності державної реєстрації інтернет-видань. В цілому констатуючи відсутність необхідності на сучасному етапі реєстрації інтернет-ЗМІ та вважаючи найбільш доцільним повідомлювальний характер функціонування інтернет-ЗМІ на добровільних засадах, Інтернет Асоціація України разом з тим вважає за потрібне включитися в процес громадського обговорення цього питання з метою недопущення посягань на свободу слова.

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський