Лист № 45 від 23.03.10 року до Голови Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі з протестом щодо розміщення неправдивої інформації на офіційному веб-сайті у публікації«Якому капіталу служить Інтернет Асоціація України?»

23.03.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної експертної комісії України

з питань захисту суспільної моралі                                                                      п.Костицькому В.В.

 

 

 Вих. № 45від 23.03.2010 р. 

 

Шановний Василю Васильовичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) звертається до Вас з протестом щодо розміщення неправдивої інформації на офіційному веб-сайті Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі у публікації «Якому капіталу служить Інтернет Асоціація України?». Ми вимагаємо  приведення тексту цієї публікації у відповідність до матеріалів VI Конгресу «Україна на шляху до інформаційного суспільства», проведеного ІнАУ 26 лютого 2010 р.

Пересвідчитись у спотворенні фактів можна, порівнявши тези публікації «Якому капіталу служить Інтернет Асоціація України?» за адресою http://moral.gov.ua/_jakomu_kapitalu_sluzhitj_0_0_0_1493_1.html та стенограму і аудіозапис публікації за адресою http://www.inau.org.ua/194.2749.0.0.1.0.phtml.

Інтернет Асоціація закликає Вас бути послідовним. У разі, якщо Ви, як юрист і вчений, щиро виступаєте проти встановлення кримінальної відповідальності за зберігання порнографії через можливість зловживань з боку влади, ми готові розглянути Вашу ініціативу про скасування кримінальної відповідальності за порнографічну продукцію, але при одночасному посиленню відповідальності за виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії та жорсткий державний контроль.

Перекручування фактів особливо неприпустимі, коли виходять від Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі – органу, покликаного стояли на сторожі моральності суспільства. А звинувачування у непослідовності у виконанні Інтернет Асоціацією України Меморандуму про співробітництво з питань безпеки в українському сегменті Інтернету виглядають як намагання приховати бездіяльність у виконанні цього Меморандуму з боку Національної експертної комісії, адже ІнАУ сумлінно виконувала всі основні тези Меморандуму (див. лист ІнАУ до п. Костицького від 04.03.2010, http://www.inau.org.ua/52.2707.0.0.1.0.phtml).

Підходи та засоби, які застосовуються Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі, наводять на роздуми про доцільність існування на кошти платників податків України цього державного органу.

 

 

З повагою,

Голова Правління ІнАУ                                                              Тетяна Попова