Лист № 28 від 17.02.2012 р. Голові Робочої групи Київради з питань доступу до телекомунікаційної інфраструктури будівель, які перебувають у комунальній власності м. Києва п. Солошенку І.М. щодо пропозицій ІнАУ

17.02.2012
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Робочої групи Київради з питань доступу до телекомунікаційної інфраструктури будівель, які перебувають у комунальній власності м.Києва

Депутату Київради

СОЛОШЕНКУ І.М.

 

 

 

     

Вих. № 28

від 17.02.2012 р.

 

 

Щодо пропозицій Інтернет Асоціації України.

 

 

 

Шановний Ігоре Михайловичу!

 

Направляю Вам для розгляду пропозиції Інтернет Асоціації України до проекту Порядку надання доступу суб’єктам господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій до житлових та нежитлових будинків комунальної власності м. Києва та до Рішення Київради від 14 липня 2011 року № 378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій».

 

Додатки:

1. Пропозиції Інтернет Асоціації України до проекту Порядку надання доступу суб’єктам господарювання в галузі зв’язку та інформаційних технологій до житлових та нежитлових будинків комунальної власності м. Києва – на 5 арк.

 

2. Пропозиції  Інтернет Асоціації України до Рішення Київради від 14 липня 2011 року №378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій» - на  4 арк.

 

 

З повагою,

 

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                                                          В.Куковський