Лист № 213 від 15.08.2011 р. Голові НКРЗ п. Яцуку П.П. Щодо надання зауважень та пропозиції до "Порядку регулювання тарифів на надання в користування ККЕ"

15.08.2011
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

п. ЯЦУКУ П.П.

03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 3

 

 

 

 

 

 

Вих. № 213

від 15.08.2011 р.

 

Щодо надання зауважень та пропозиції до

«Порядку регулювання тарифів на надання в користування ККЕ»

 

Шановний Петро Петровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюємо свою повагу Вам та очолюваній Вами Національній комісії з питань регулювання зв’язку України та звертаємось з приводу наступного.

Фахівці та експерти  Інтернет Асоціації України ретельно опрацювали проект «Порядку регулювання тарифів на надання в користування ККЕ», який розміщений на офіційному сайті НКРЗ для надання зауважень та суспільного обговорення.

На наш погляд, у цьому проекті доцільно зберегти лише структуру документу. Усі інші позиції проекту потребують доопрацювання з урахуванням діючих нормативних документів та діючого «Порядку використання кабельної каналізації електрозв’язку», затвердженого Рішенням НКРЗ №1607 від 23.07.09. Зауваження надаємо у вигляді таблиці.

Але з урахуванням часу та подій, які трапилися у галузі з часу прийняття Рішення НКРЗ №1607 від 23.07.09, вважаємо за доцільне ініціювати перегляд «Порядку використання кабельної каналізації електрозв’язку», яке затверджено цим Рішенням

Просимо Вас, Петро Петровичу, призначити відповідального від складу Національної Комісії з питань регулювання зв’язку України за доопрацювання вказаного Порядку та особисто сприяти проведенню процесу прискорення спільного доопрацювання з урахуванням позиції як Держави так і учасників ринків телекомунікації.

 

З повагою та надією на конструктивний діалог влади та громадськості

 

 

Голова Правління ІнАУ                                                                   Тетяна Попова