Лист № 209 від 08.08.2011 р. Заступнику міського голови п. Герезі Г.Ф. щодо рішення Київради "Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій"

08.08.2011
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Заступнику міського голови – секретарю КиїврадиГерезі Галині Федорівні     Вих. № 209від 08.08.2011 р. Щодо рішення Київради «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій»

                                                          

 

 

Шановна Галино Федорiвно !

Інтернет Асоціація України, яка об‘єднує більш ніж 110 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій, готова всіляко сприяти крокам органів місцевого самоврядування столиці щодо покращання якості надання телекомунікаційних послуг та підвищення їх доступності шляхом вдосконалення взаємодії суб‘єктів господарювання з представниками місцевих територіальних громад у питаннях використання та впорядкування елементів телекомунікаційної інфраструктури житлових споруд.

На жаль, при підготовці та прийнятті Рішення  Київради №378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій» від 14 липня 2011 р. (далі - Рішення) ключові пропозиції представників галузі, з якими ми неодноразово зверталися до відповідних органів центральної та місцевої влади, враховані не були. 

Ми незгодні з Рішенням Київради, бо фактично його єдиною метою є непрозорий податок з галузі телекоммунікацій на непрозорі цілі. А його впровадження не тільки не вирішує застарілі фундаментальні проблеми зі станом внутрішньобудинкової інфраструктури, а й створить значні перешкоди доступу до мережі Інтернет мешканцям столиці, а зрештою перешкоди для підвищення рівня освіти, залучення інвестицій у економіку міста, розвитку технологічних підприємств м. Києва.

Ми просимо Вас поставити питання про скасування Рішення Київради №378/5765 від 14 липня 2011 р. та перегляд його на базі принципів створення конкурентного середовища, сприятливого інвестиційного клімату, усунення можливості корупції,  протекціонізму та дискримінації.

Виражаємо впевненість, що державницький та професійний підхід при підготовці відповідних рішень дасть змогу органам місцевого самоврядування м. Києва у співробітництві з підприємствами галузі реалізувати головну мету своєї діяльності у сфері телекомунікацій – задоволення попиту жителів столиці України на якісні телекомунікаційні послуги за прийнятною ціною.  

Додаток: «Принципи взаємодії операторів/провайдерів телекомунікацій з органами місцевого самоврядування та їх підприємствами комунальної власності при наданні населенню телекомунікаційних послуг і послуг доступу в Інтернет на об‘єктах, які обслуговують підприємства комунальної власності», на 2-х арк.

 

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                             Тетяна Попова