Лист № 206 від 08.08.2011 р. Голові Антимонопольного комітету України п. Цушку В.П. щодо Рішення № 378/5765 "Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій"

08.08.2011
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Антимонопольного комітету України

Цушку Василю Петровичу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вих. № 206

від 08.08.2011 р.

 

 

Шановний Василю Петровичу!

 

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) засвідчує Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

14 липня 2011 р. Київрадою було прийнято Рішення №378/5765 «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій» від 14 липня 2011 р. (далі - Рішення).

На жаль, при підготовці та прийнятті цього Рішення ключові пропозиції представників галузі, з якими ми неодноразово зверталися до відповідних органів центральної та місцевої влади, враховані не були.

На нашу думку, метою цього Рішення є не вирішення застарілих фундаментальних проблем зі станом внутрішньобудинкової інфраструктури у столиці, а впровадження непрозорого податку з підприємств галузі телекомунікацій на незрозумілі цілі, а його впровадження створить суттєві перешкоди для розвитку високотехнологічного сегменту економіки держави.

Також ми вважаємо, що при прийнятті цього Рішення були порушені вимоги законодавства України, зокрема Законів України «Про захист економічної конкуренції» та «Про телекомунікації».

Зважаючи на те, що дане Рішення столичної влади несе значний негативний вплив на стан галузі телекомунікацій всієї країни і рівень конкуренції на цьому ринку та є прикладом для наслідування органів місцевого самоврядування інших міст України, просимо Вас надати допомогу у протидії впровадженню та зрештою скасуванні цього Рішення, зокрема шляхом проведення його аналізу щодо порушення законодавства України про захист економічної конкуренції.

Ми вважаємо, що взаємодія операторів/провайдерів телекомунікацій з органами місцевого самоврядування та їх підприємствами комунальної власності при наданні населенню телекомунікаційних послуг і послуг доступу в Інтернет на об‘єктах, які обслуговують підприємства комунальної власності, має базуватися на принципах створення конкурентного середовища, сприятливого інвестиційного клімату, усунення можливості корупції,  протекціонізму та дискримінації.

 

Додаток: «Принципи взаємодії операторів/провайдерів телекомунікацій з органами місцевого самоврядування та їх підприємствами комунальної власності при наданні населенню телекомунікаційних послуг і послуг доступу в Інтернет на об‘єктах, які обслуговують підприємства комунальної власності», на 2-х арк.

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                             Тетяна Попова