Лист № 194 від 30.11.2017 Міністру фінансів України щодо надання пропозицій по вдосконаленню окремих процедур при реєстрації та застосуванні РРО

30.11.2017
Вихідні реквізити: 
Вих. № 194 від 30.11.2017
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Міністр фінансів України

Міністру фінансів України

ДАНИЛЮКУ О.О.

 

Копія: Прем’єр-міністру України

ГРОЙСМАНУ В.Б.

 

Копія: Голові Державної

регуляторної служби України

ЛЯПІНІЙ К.М.

 

 

 

 

Вих. № 194

від 30 листопада 2017 р.

 

Пропозиції по вдосконаленню

окремих процедур при реєстрації

та застосуванні РРО

 

Шановний Олександре Олександровичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 190 підприємств галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступного приводу.

Учасники ІнАУ (а це – оператори, провайдери телекомунікацій) здійснюють економічну діяльність у сфері телекомунікацій з дотриманням вимог законодавства. Зокрема, на виконання Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та наказу Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048 (далі – Наказ від 14.06.2016 № 547) в органах Державної фіскальної служби України суб’єктами господарювання здійснюється реєстрація реєстраторів розрахункових операцій (РРО), які застосовуються при здійсненні розрахункових операцій.

Проте, існуюча процедура реєстрації РРО є занадто обтяжливою для суб’єктів господарювання, в першу чергу, через необхідність подання значної кількості копій документів у паперовому вигляді, а окремі положення Наказу від 14.06.2016 № 547 не відповідають відносинам сьогодення.

Тому, ІнАУ зібрала та узагальнила окремі пропозиції від учасників ринку телекомунікацій, які, на наш погляд, у разі їх впровадження, можуть значно спростити ведення бізнесу та роботу, пов’язану з реєстрацією РРО, вивільнити значні трудові ресурси в органах ДФС України.

ІнАУ, будучи прибічником європейських цінностей та стандартів ведення бізнесу, принципами діяльності якої є чесні, відкриті та предметні партнерські відносини між бізнесом та владою, просить Вас розглянути надані у додатку до цього листа пропозиції та внести відповідні зміни до Наказу від 14.06.2016 № 547. 

 

Додаток: Пропозиції по вдосконаленню окремих процедур при реєстрації та застосуванні РРО.

 

З повагою,  

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                        О. Федієнко

Прикріплені файли: