Лист № 173 від 01.11.2010 Голові Комітету з питань транспорту і звязку ВР УКраїни, щодо внесення змін до статті 39 Закону України "Про телекомунікації"

01.11.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Комітету з питань транспорту і зв’язку

Верховної Ради України

п. Козак В.В.

Вих. 173

від  01.11.2010 р.

 

 

Щодо  внесення змін до статті

39 Закону України

«Про телекомунікації»

 

 

 

Шановний Володимире Васильовичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ),  виконуючи свою статутну мету та представляючи  інтереси понад  100 членів Асоціації звертається до Вас з наступним проханням.

 Як вам відомо, Володимире Васильовичу, до Комітету з питань транспорту і зв’язку Верховної Ради України за останній час потрапляють на розгляд законопроекти, які пропонують шляхом внесення змін до ст.39 Закону України «Про телекомунікації» вирішити чергу питань, які потребують прийняття рішення на рівні державних органів, за рахунок операторів та провайдерів телекомунікацій. Як правило, ці зміни до законодавства пропонуються без урахування думок та позиції учасників ринку. Як приклад можна привести  законопроект №7023 «Про внесення змін до статті 39 Закону України «Про телекомунікації» (щодо обов'язків операторів і провайдерів телекомунікацій)» народних депутатів Ю.П.Самойленко, О.М.Скибінецького, який було зареєстровано 29 липня 2010 року. Вказаним законопроектом пропонується зобов’язати операторів, провайдерів телекомунікацій за власні кошти закупити і встановити на  телекомунікаційних мережах технічні засоби, які необхідні  для здійснення  уповноваженими  органами оперативно-розшукових  заходів.

Ця думка обговорювалася та знайшла відображення у резолюції Круглого столу «Інструменти взаємодії держави і бізнесу у питаннях нормативного забезпечення розвитку ринку телекомунікацій», який ІнАУ проводила разом з УСПП 6 жовтня 2010 р.

Просимо Вас, Володимире Васильовичу, звернути увагу на те, що розгляд   на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та зв‘язку всіх законопроектів, які вносять зміни в ст. 39 Закону України «Про телекомунікації», проводити лише з запрошенням представників профільних громадських організацій та професійних об‘єднань.

 

 

 

                  З повагою,

Голова Правління ІнАУ                                          Попова Т.В.