Лист № 11 від 22.01.2013 р. Міністру економічного розвитку і торгівлі України щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації»

23.01.2013
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Міністру економічного розвитку і торгівлі України
Прасолов
у І.М.Вих. № 11
від  22 січня 2013 р.

  

  

Шановний Ігоре Миколайовичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об'єднує понад 130 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

Рішенням № 685 від 27.12.2012 р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі - НКРЗІ), схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» щодо визначення та аналізу відповідних ринків послуг галузі електронних комунікацій, які є потенційним предметом очікуваного регулювання та створення ефективних механізмів (далі - Проект). Даний документ наразі перебуває на етапі узгодження з відповідними органами виконавчої влади.

Звертаємось до Вас з проханням про відмову в узгодженні даного Проекту як такого, що потребує доопрацювання, оскільки документ містить ряд невідповідностей чинному законодавству України та суперечить інтересам розвитку вітчизняного ринку інформаційно-телекомунікаційних технологій. Коментарі з обґрунтуванням нашої позиції – у Порівняльній таблиці (див. додаток).

Також просимо Вас сприяти проведенню громадського обговорення Проекту, в ході якого має бути врахована думка представників суб’єктів господарської діяльності у сфері телекомунікацій. Відсутність такого обговорення значною мірою призвело по появи зазначених недоліків Проекту.

 

Додаток: Порівняльна таблиця з пропозиціями Інтернет Асоціації України до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» щодо визначення та аналізу відповідних ринків послуг галузі електронних комунікацій, які є потенційним предметом очікуваного регулювання та створення ефективних механізмів на 13 арк.

 

 

З повагою,  

  

Голова Правління 

Інтернет Асоціації України                                      С.Бойко

 

Прикріплені файли: