Лист № 106 від 15.05.09 р. Міністру юстиції України Оніщуку М.В. стосовно створення робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності

15.05.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

Міністру юстиції України

Оніщуку Миколі Васильовичу

 

Вих. № ­­106від 15.05.2009р.Про створення робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності

 

Шановний Миколо Васильовичу!

29 квітня цього року у м. Києві відбувся семінар «Співробітництво проти кіберзлочинності в Україні», організований Радою Європи, куди були запрошені представники учасників вітчизняного ринку телекомунікацій та відповідних державних органів, в тому числі Інтернет Асоціації України (ІнАУ) та Міністерства юстиції України.

Одним з питань Семінару було створення Робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності. Метою її діяльності буде створення ефективних механізмів співпраці учасників ринку комунікацій України та правоохоронців  у питаннях протидії кіберзлочинності, розробка шляхів впровадження в Україні рекомендованих Радою Європи «Керівних принципів співробітництва між правоохоронними органами та постачальниками послуг мережі Інтернет проти кіберзлочинності», напрацювання пропозицій щодо покращення правового регулювання сфери боротьби з кіберзлочинністю в Україні.

ІнАУ отримала пропозицію від учасників Семінару ініціювати  процес створення цієї робочої групи. Пропонуємо Вам направити представників Міністерства юстиції України до цієї робочої групи. До її складу планується також запросити представників Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України, а також профільних асоціацій, які об’єднують учасників ринку телекомунікацій України.

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський