Лист № 08 від 13.01.2016 р. ПАТ "Укртелеком" щодо врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться у кабельній каналізації електрозв’язку

13.01.2016
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Директору ПАТ «Укртелеком»

Курмазу Ю.П.

 

Копія: Директору Київської міської філії (керуючої філії Центрального макрорегіону) ПАТ «Укртелеком» м. Києва

Іванцю А.В.

 

Копія: Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Животовському О.М.

 

 

Вих. № 08

від 13 січня 2016 р.

 

Щодо врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться у кабельній каналізації електрозв’язку
ПАТ «Укртелеком»

 

Шановний Юрію Павловичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

30.11.2015 р. було затверджено «Тимчасові Умови врегулювання відносин з суб’єктами господарювання, кабель електрозв’язку яких знаходиться у кабельній каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» на території м. Києва без дотримання вимог законодавства», якими передбачено припинення користування ККЕ ПАТ «Укртелеком» щодо неврегульованих ділянок ККЕ шляхом фізичного роз’єднання і демонтажу. Оскільки існує ряд розбіжностей у розумінні представниками ПАТ «Укртелеком» і суб’єктами господарювання – власниками (володільцями) змонтованого на цих ділянках кабелю деяких аспектів врегулювання відносин і демонтажу кабелю, просимо надати прозору процедуру припинення користування ККЕ ПАТ «Укртелеком» щодо неврегульованих ділянок ККЕ шляхом фізичного роз’єднання і демонтажу.

Також звертаємось до Вас з пропозицією доповнити типовий «Договір про надання послуги доступу та використання місця в каналі кабельної каналізації електрозв’язку» нормою щодо відповідальності з боку ПАТ «Укртелеком» за збереження кабелю, або скасувати плату за аварійне відновлення кабелю, відповідно до пп. 3.1.2 та 3.1.6 розділу III (Вимоги до договорів про надання в користування ККЕ) «Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку», затверджених рішенням НКРЗІ від 23.08.2012  №428, якими передбачені зобов’язання сторін щодо дотримання вимог з експлуатації та обслуговування технічних засобів, інженерних об’єктів та виробничих споруд, які прокладаються в ККЕ, та відповідальність за невиконання чи неналежне виконання умов договору.

З огляду на неодноразові випадки необґрунтованої затримки з боку ПАТ «Укртелеком» прийняття кабелю та відповідно укладання Договору про надання послуги доступу та використання місця в каналі кабельної каналізації електрозв’язку, з метою забезпечення балансу інтересів ПАТ «Укртелеком» та інших суб’єктів господарювання, просимо встановити місячний термін прийняття кабелю ККЕ в експлуатацію після укладання «Договору на надання послуг з бронювання каналів кабельної каналізації», а також відповідальність ПАТ «Укртелеком» за порушення цього терміну без поважних причин.

Також, Задля забезпечення прозорості обрахування вартості тарифів на виконання робіт в ККЕ ПАТ «Укртелеком» просимо надати порядок і методику розрахунку технічного нагляду за параметром «людиногодина на одиницю довжини кабелю» за видами робіт.

Договори на надання послуг з бронювання каналів кабельної

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                        О.Федієнко