Міжнародний Гранд Форум BIT-2016 «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx»

12.04.2016

14 квітня 2016 р. за інформаційного партнерства Інтернет Асоціації України відбудеться Міжнародний Гранд Форум BIT-2016 «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx» за адресою: конгрес-хол «Космополітъ» (м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, блок В)

 

На Гранд Форумі будуть зроблені цікаві доповіді для керівників підприємств і директорів, CIO і керівників ІТ, фахівців в області побудови кабельних мереж інженерних систем будівель, тестування і діагностики мідних і оптичних ліній зв'язку, розгортання сучасних інфокомунікаційних сервісів, начальників ІТ-проектів та ІТ-архітекторів.

 

Щоб обговорити найбільш актуальні теми в рамках ACAIP-2016 пройдуть живі дискусії:

·        Доступ без дискримінації. Держпідприємства vs приватні провайдери при роботі з інфраструктурою прокладки кабельних мереж.

·        Заборонити не можна дозволити. Де поставити кому в питаннях безпеки, держрегулювання й управління в Інтернеті, мережах і обладнанні?

 

Кількість партнерів Гранд Форуму і програма доповідей постійно поповнюються, актуальний список доповідей розміщено на сайті заходу.

 

Одна з найбільш цінних складових Форуму - це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найбільш наболілі питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам і експертам, придбання великої кількості корисних ділових контактів.

 

Протягом усього часу проведення Гранд Форуму діятиме виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

 

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній атмосфері, відвідувачів ACAIP-2016 крім ділової частини чекає розважальна програма: розіграш цінних призів та святковий фуршет.

 

Увага! Число місць обмежене - поспішайте зайняти краще з них на ACAIP-2016.

Реєстрація за посиланням (тут).