3 жовтня 2013 р. в Київському коледжі зв'язку відбувся 4-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA

03.10.2013

Організаторами Форуму виступили Інтернет Асоціація України, Український союз промисловців та підприємців, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, Київський коледж зв’язку.

Партнери Форуму - Міністерство Внутрішніх Справ України, Державна служба України з питань захисту персональних даних, European Regional At-Large Organization (EURALO), Національний центр електронного урядування, Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

Форум пройшов за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Перелік партнерів Форуму, які виконували інформаційну, медійну та інтернет-підтримку - тут.

 

4-й IGF-UA став продовженням серії Форумів, які проводяться в різних країнах світу з метою обговорення найбільш важливих проблем розвитку інформаційного суспільства, консолідації зусиль органів влади, бізнесу, інтернет-спільноти, професійної та академічної еліти задля прискорення впровадження в життя досягнень інформаційних технологій, створення умов для всебічного розвитку інтернет-простору в інтересах суспільства.

В ході Форуму в форматі дискусійних панелей обговорювались такі питання:

         Розвиток інфраструктури мережі Інтернет

         Сучасний Інтернет: зона свободи від прав або від обовязків?

         Кириличні домени

         Розвиток електронного урядування

Учасниками Форуму стали керівники підприємств галузі зв’язку, інформатизації та телекомунікацій, представники державних органів України, представники відповідних міжнародних структур, громадські діячі, всього близько 120 осіб. Список учасників Форуму – тут.

Доповіді, презентації та відеоархів Форуму – тут.