Рішення Правління про затвердження послуги MultiBGP

22.08.2016

 

 

Про затвердження послуги MultiBGP

 

22.08.2016 р.                                                                                                                        м. Київ

 

В результаті опитування членів Правління Інтернет Асоціації України шляхом голосування в електронній розсилці «Board» ухвалено рішення:

 

ДП «УМОТ» надає Учаснику можливість підняти кілька BGP сесій (MultiBGP).

 

1. В разі, якщо Учаснику ДП «УМОТ» належить декілька автономних систем (AS), він має можливість налаштувати BGP-взаємодію з route-серверами Мережі для кожної з цих AS. Вартість щомісячного обслуговування Учасника враховує забезпечення BGP-взаємодії для першої AS Учасника.

Організація BGP-взаємодії для кожної наступної AS Учасника здійснюється на основі звернення Учасника з подальшим оформленням відповідної Додаткової угоди.

Вартість забезпечення BGP-взаємодії з кожною наступною AS Учасника дорівнює вартості оренди однієї додаткової IP-адреси (тобто визначається з розрахунку «по одній додатковій IP-адресі на кожну наступну AS»).

 

2. В разі, якщо Учасник ДП «УМОТ» має намір організувати BGP-взаємодію з використанням AS іншого підприємства (Клієнта з прямою сесією), цей Учасник повинен подати заяву на додаткову BGP-взаємодію, долучивши до неї письмову згоду Клієнта з прямою сесією на організацію цієї BGP-взаємодії.

Процедура організації даної послуги включає проходження Клієнтом з прямою сесією технічної перевірки, процедури Голосування (аналогічні процедурам при підключенні нового Учасника) та укладення трьохсторонньої Додаткової угоди (про дозвіл Учасника використовувати його порт для підключення Клієнта з прямою сесією та про згоду Клієнта з прямою сесією щодо можливості бути відключеним в випадку відключення порту Учасника), що складається в чотирьох примірниках – по одному для Учасника та Клієнта з прямою сесією, та два для Мережі UA-IX (по одному примірнику для пакету документів кожного з них), при цьому Клієнт з прямою сесією не буде входити до складу Учасників Мережі UA-IX.

Оплата даної послуги здійснюється Учасником ДП «УМОТ». Вартість послуги складає:

При організації MultiBGP

Порт включення

Швидкість на інтерфейсі, Гбіт/с

Щомісячна вартість
отримання послуг ДП «UA-IX», грн. (без ПДВ)

1

Надає Учасник

Надає Учасник

1 000,00

 

 

Результати голосування:

«за» - 7 членів Правління (Д.Береговий, О.Глущенко, К.Жакун, Ю.Каргаполов, А.Нагорнюк, М.Тульєв, О.Федієнко).

 

 

 

Заступник Голови Правління ІнАУ                                                                       О.Гусєв