Протокол засідання Правління Інтернет Асоціації України № 10 від 03.11.2011 р.

03.11.2011

Протокол засідання Правління Інтернет Асоціації України № 10 від 03.11.2011 р.

ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНИ

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

ПРОТОКОЛ

03.11.2011                                    м. Київ                                                № 10

Присутні:

 

Голова Правління:

Т.Попова 

 

Члени Правління:

Б.Борисов

Д.Грищук

М.Коміссарук

В.Кравченко

О.Кульчицький

А.Нагорнюк

О.Ольшанський

І.Пєтухов

О.Тітов

О.Федієнко

 

Запрошені:

М.Бондарчук

О.Гудзь

Г.Карпов

С.Казмірук

В.Куковський

Є.Моісеєнко

В.Ржечицький

 

На засіданні Правління ІнАУ присутні присутні члени у повному складі.

Засідання Правління вважається правомочним розглядати

всі питання порядку денного.

 

 

Порядок денний засідання Правління ІнАУ 3 листопада 2011 р.

 

1.       Затвердження рішень засідання Комітету ІнАУ з питань з питань освіти в сфері ІКТ від 06.10.2011 р.

2.       Затвердження рішень засідання Комітету ІнАУ з питань інтернет-реклами від 20.10.2011 р.

3.       Затвердження рішень засідання Бюджетного комітету ІнАУ від 2 листопада 2011 р..

4.       Затвердження пропозиції Радіокомітету ІнАУ щодо змін до проекту рішення НКРЗ щодо Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування.

5.       Обговорення позиції ІнАУ щодо проекту Постанови КМУ «Про маркування радіоелектронних засобів  та випромінювальних пристроїв, що ввозяться з-за кордону, виробляються та реалізуються в Україні.

6.       Подальші дії стосовно проекту Рішення НКРЗ щодо «Порядку регулювання тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку»

7.       Обговорення позиції ІнАУ щодо Проекту Закону «Про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж».

8.       Щодо змін до Податкового кодексу України.

9.       Дії ІнАУ в умовах негативної тенденції збільшення кількості випадків викрадення обладнання телекомунікаційних мереж (за проханням члена ІнАУ «Голден Телеком»).

10.   Щодо участі представників ІнАУ у Другій Євразійської конференції  Eurasia Network Operators Group ENOG 2/RIPE NCC Regional Meeting у м.Москва, 28-30 листопада 2011.

11.   Про оптимізацію роботи ДП "Українська мережа обміну трафіком".

12.   Різне.

12.1. Розгляд пропозиції про співробітництво від компанії Hewlett-Packard.

12.2. Про строк дії контракту директора УМОТ.

12.3. Щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» щодо визначення та аналізу відповідних ринків послуг галузі електронних комунікацій, які є потенційним предметом очікуваного регулювання та створення ефективних механізмів».

12.4. Про підтримку з боку ІнАУ Форуму "Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи" 8 грудня 2011 р.

12.5. Щодо змін до проекту рішення НКРЗ «Про затвердження змін до рішення НКРЗ від 12.08.2005 № 46» щодо порядоку проведення робіт з надання УДЦР висновків щодо електромагнітної сумісності (ЕМС) та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ).

 

 

Рішення

1.      Затвердження рішень засідання Комітету ІнАУ з питань з питань освіти в сфері ІКТ від 06.10.2011 р.

Слухали: І.Пєтухова.

Ухвалили:

1.1. Взяти до відома інформацію про засідання Комітету ІнАУ з освіти в сфері ІКТ від 06.10.2011 р.

1.2.  Затвердити нову назву Комітету: «Комітет з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті». Внести відповідні зміни до Положення Комітету.

Голосували: одноголосно.

 

2.      Затвердження рішень засідання Комітету ІнАУ з питань інтернет-реклами від 20.10.2011 р.

Слухали: М.Коміссарука.

Ухвалили:

2.1. Взяти до відома інформацію про засідання Комітету ІнАУ з питань інтернет-реклами від 20.10.2011 р.

2.2. Виключити зі складу Комітету Куєк Ігоря, PR-агентство Контрабас (у зв‘язку з відсутністю на 6-ти засіданнях Комітету), перевести з Членів Комітету в експерти Житник Олену, компанія InMind (у зв‘язку з відпусткою), перевести з експертів у Члени Комітету Івана Дубинського, компанія InMind, виключити зі складу Комітету Романа Кузему (у зв‘язку зі звільненням з компанії Бегун Україна), виключити зі складу Комітету Оксану Матвійчук (у зв‘язку зі звільненням з компанії AdPro), включити до складу Комітету Катерину Василенко, генерального директора AdPro.

Голосували: одноголосно.

 

3.      Затвердження рішень засідання Бюджетного Комітету ІнАУ від 2.11.2011 р.

Слухали: Т.Попову.

Ухвалили:

3.1   Затвердити звіт про виконання бюджету ІнАУ за 3-й квартал 2011 року.

3.2 Затвердити звіт про виконання  бюджету ДП «Українська мережа обміну трафіком» за 3-й квартал 2011 року.

3.3  Внести зміни до бюджету ДП «Українська мережа обміну трафіком» в частині спланування видатків на фінансування витрат, пов’язаних із відрядженням технічного адміністратора ДП «УкрМОТ» С.Поліщука для участі у Другій Євразійській конференції  Eurasia Network Operators Group ENOG 2/RIPE NCC Regional Meeting у м.Москва.

Голосували: одноголосно.

 

4.      Затвердження пропозиції Радіокомітету ІнАУ щодо змін до проекту рішення НКРЗ щодо Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування.

Слухали: О.Федієнка.

Ухвалили:

Затвердити пропозиції Радіокомітету ІнАУ щодо змін до проекту рішення НКРЗ щодо Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування. Направили відповідного листа до НКРЗ.

Голосували: одноголосно.

 

5.      Обговорення позиції ІнАУ щодо проекту Постанови КМУ «Про маркування радіоелектронних засобів  та випромінювальних пристроїв, що ввозяться з-за кордону, виробляються та реалізуються в Україні.

Слухали: О.Федієнка.

Ухвалили:

Затвердити пропозиції Радіокомітету ІнАУ  щодо проекту Постанови КМУ «Про маркування радіоелектронних засобів  та випромінювальних пристроїв, що ввозяться з-за кордону, виробляються та реалізуються в Україні. Направили відповідного листа до НКРЗ.

Голосували: одноголосно.

 

6.      Подальші дії стосовно проекту Рішення НКРЗ щодо «Порядку регулювання тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку»

Слухали: О.Кульчицького.

Ухвалили:

6.1. Направити до НКРЗ листа щодо врахування пропозицій ІнАУ при розробці проекту «Порядку регулювання тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку операторів телекомунікацій». Підготувати відповідного листа Першому віце-прем'єр-міністру України – Міністру економічного розвитку і торгівлі України.

6.2. Доручити В.Ржечицькому опрацювати пропозиції до Порядку регулювання тарифів.

Голосували: одноголосно.

 

7.      Обговорення позиції ІнАУ щодо Проекту Закону «Про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж».

Слухали: О.Кульчицького.

Ухвалили:

Взяти інформацію до відома.

Голосували: одноголосно.

 

8.      Щодо необхідності  вилучення діяльності з надання послуг пошти та зв’язку з переліку сфер діяльності, де суб’єкти господарювання не можуть бути платниками єдиного податку (в проекті змін до Податкового Кодексу України).

Слухали: В.Куковського

Ухвалили:

Внести відповідні правки та направити листа до Президента України з проханням ветувати проект Закону України № 8521 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» та внести пропозицію щодо вилучення діяльності з надання послуг пошти та зв’язку з переліку сфер діяльності, де суб’єкти господарювання не можуть бути платниками єдиного податку в проекті змін до Податкового Кодексу України.

Голосували: одноголосно.

 

9.      Дії ІнАУ в умовах негативної тенденції збільшення кількості випадків викрадення обладнання телекомунікаційних мереж (за проханням члена ІнАУ «Голден Телеком»).

Слухали: С.Казмірука («Голден Телеком» - «Київстар»).

Ухвалили:

Доручити Юридичному комітету ІнАУ вивчити питання на надати відповідні пропозиції.

Голосували: одноголосно.

 

10.  Щодо участі представників ІнАУ у Другій Євразійської конференції  Eurasia Network Operators Group ENOG 2/RIPE NCC Regional Meeting у м.Москва, 28-30 листопада 2011.

Слухали: Т.Попову.

Ухвалили:

10.1 Затвердити тези доповіді Т.Попової «Управління Інтернетом та регуляторні практики: роль Інтернет Асоціації України» у Другій Євразійській конференції  Eurasia Network Operators Group ENOG 2/RIPE NCC Regional Meeting у м.Москва.

Голосували: одноголосно.

 

11.  Про оптимізацію роботи ДП "Українська мережа обміну трафіком".

Слухали: С.Поліщука, О. Ольшанського, Б. Борисова, М. Коммісарука.

Ухвалили:

11.1. Оголосити конкурс  на придбання обладнання 100 GE, з метою дослідження ринку виробників, комерційних пропозицій, цін та строків поставок.

11.2. Створити групу   по вивченню питання оптимізації подальшої  роботи ДП «Українська мережа обміну трафіком» та напрацювання проекту Стратегії розвитку ДП «Українська мережа обміну трафіком» на період до 2015 року.

11.3. Доручити технічному адміністратору ДП «УкрМОТ» С.Поліщуку підготувати на розгляд Правління ІнАУ проміжне технічне рішення, що дозволить оптимально використовувати ресурси  ДП «Українська мережа обміну трафіком»  на період наступних шести місяців  в межах обмежених видатків.

Голосували: одноголосно.

 

12.  Різне.

12.1. Розгляд пропозиції про співробітництво від компанії Hewlett-Packard.

Слухали: Представника компанії Hewlett-Packard Є.Моісеєнка.

Ухвалили:

Взяти інформацію до відома.

Голосували: одноголосно.

 

12.2. Про строк дії контракту директора УМОТ.

Слухали: Т.Попову.

Ухвалили:

Доручити голові Правління Інтернет Асоціації України  Поповій Т. укласти контракт з Гудзь О.В.  на посаді директора ДП «Українська мережа обміну трафіком» терміном на 1 рік з 04 листопада 2011 року.

Голосували: одноголосно.

 

12.3. Щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» щодо визначення та аналізу відповідних ринків послуг галузі електронних комунікацій, які є потенційним предметом очікуваного регулювання та створення ефективних механізмів».

Слухали: І.Пєтухова.

Ухвалили:

Взяти інформацію до відома. Доручити О.Кульчицькому здійснювати контроль за підготовкою законопроекту.

Голосували: одноголосно.

 

12.4. Про підтримку з боку ІнАУ Форуму "Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи" 8 грудня 2011 р.

Слухали: Т.Попову, М.Коміссарука.

Ухвалили:

Запропонувати організаторам Форуму інформаційну підтримку з боку порталу «УкрНет».

Голосували: одноголосно.

 

12.5. Щодо змін до проекту рішення НКРЗ «Про затвердження змін до рішення НКРЗ від 12.08.2005 № 46» щодо порядоку проведення робіт з надання УДЦР висновків щодо електромагнітної сумісності (ЕМС) та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ).

Слухали: О.Федієнка.

Ухвалили:

Затвердити пропозиції Радіокомітету ІнАУ  щодо проекту рішення НКРЗ «Про затвердження змін до рішення НКРЗ від 12.08.2005 № 46». Направити відповідного листа до НКРЗ щодо цих пропозицій.

Голосували: одноголосно.