Лист з Державного департаменту з питань звязку та інформатизації щодо надання інформації Інтернет Асоціацією України

13.07.2007
Отримувач: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Державний департамент з питань зв'язку та інформатизації


Інтернет Асоціація України
01025, Україна, м. Київ,
вул. Олеся Гончара, 15/3, офіс 22Державний департамент з питань зв'язку та інформатизації на виконання статей 9 та 22 Закону України "Про Національну програму інформатизації" здійснює підготовку інформаційно-аналітичних  матеріалів до проекту щорічної доповіді Кабінету Міністрів України Верховній Раді України про стан та розвиток інформатизації в Україні.

З метою забезпечення своєчасної та якісної підготовки необхідних інформаційно аналітичних матеріалів до проекту зазначеної доповіді, яка згідно зі статтею 9 Закону України "Про Національну програму інформатизації" щорічно подається Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України разом з проектом Закону України "Про Державний бюджет", просимо надати інформацію за 2006 рік та 1 квартал 2007 року щодо:

  1.  Кількості провайдерів які входять до української мережі обміну Інтернет-трафіку "UА-ІХ";
  2. Кількості та загальної пропускної спроможності точок обміну Інтернет-трафіку в "UА-ІХ";
  3. Загальної пропускної спроможності прямих міжнародних каналів зв'язку провайдерів, які входять до Інтернет Асоціації України;
  4. Кількості абонентів широкосмугового доступу до мережі Інтернет таокремо кількості абонентів комутованого доступу, які обслуговуються членами Інтернет Асоціації України (Інтернет-провайдерами).

Також просимо надати перелік техніко-організаційних питань, що існують в українському сегменті мережі Інтернет та потребують вирішення (відповідно до п. 2.3.9 Статуту  Інтернет Асоціації України).

Заступник директора        В. Балюк